Херсон °C


Ставицкий: большинство депутатов облсовета не удовлетворены работой Путилова

18.08.2016 Чт 10:39  


 

«Депутатський корпус Херсонської обласної ради дійсно у своїй абсолютній більшості на сьогоднішній день не задоволений роботою голови облради Андрія Путілова», – розповідає в інтерв’ю «ХВ» депутат від РПЛ Микола Ставицький.
 
Нагадаємо, що сесія, на якій Андрій Путілов мав озвучити свій звіт як голова Херсонської обласної ради, була перенесена із 19 серпня на 9 вересня.
 
За словами Ставицького, негативні настрої відчуваються у багатьох депутатів. «Не хочу забігати на перед із приводу того, що буде відбуватися. Також чекаю Президію, на якій будуть вноситись пропозиції щодо зняття Андрія Путілова, але точно такі моменти є і депутати це питання будуть розглядати», – додав «радикал».
 
Окрім того, Микола Ставицький розповідає, що на сесію виноситься питання щодо розподілу профіциту у 39 млн в обласному бюджеті, а також про те, що представники РПЛ підготували ряд звернень до Верховної Ради, Кабінету Міністрів та Президента щодо введення мораторію на введені 1 липня «драконівські» тарифи на комунальні послуги.
скачать dle 10.5 отдых на озере Яровое

0 комментариев