Херсон °C


Депутат Филипчук о Путилове и военно-гражданской администрации на Херсонщине

13.09.2016 Вт 00:23  


09 вересня 2016 року відбулася шоста сесія Херсонської обласної ради. На цій сесії більшість депутатів запропонували розглянути питання про звільнення з посади голови ради Андрія Путілова. В свою чергу А.Путілов в порушення законодавства відмовився вносити даний проект рішення на розгляд сесії, що спричинило чималий конфлікт, який обернувся для Херсонщини ймовірністю введення військового положення.

Більшість депутатів вважає, що останнім часом А.Путілов перетворив обласну раду на таку собі приватну вотчину. Вони стверджують, що сім’я Путілових узурпувала владу в Херсонській області – такі звинувачення лунали на адресу голови ради під час обговорення даного питання. Депутати стверджують, що усі важливі питання вирішуються в односторонньому порядку.
 
Що голова ради користуючись мандатом партії влади лишив поза увагою питання депутатів від інших політичних сил представлених в обласній раді. Наприклад це питання розподілення обласного бюджету. Кошти якого направляються на потрібні для Путілова округи, а всі інші, в тому числі Каховка і Каховський район за десять місяців отримали нуль гривен нуль копійок. Отже не маючи змоги вирішувати нагальні питання мешканців своїх виборчих округів, депутати зібрали необхідну кількість підписів і запропонували розглянути на черговій сесії питання про звільнення А.Путілова з посади голови ради який зарекомендував себе як неефективного управлінця. Слід також згадати і те, що до обрання головою ради А.Путілов працював губернатором нашої області з посади якого його також було звільнено у зв’язку з не належним виконанням покладених на нього обов’язків. Отже А.Путілов вже не вперше демонструє неспроможність дати лад справам області.

На подив депутатів голова ради усупереч нормам Закону України «Про статус депутатів місцевих рад»  відмовився вносити проект про його звільнення на розгляд ради. Хоча на цьому наполягали усі без винятку шість фракцій обласної ради крім рідної Путілову БПП. Натомість А.Путілов та депутати від БПП влаштували справжню шоу програму для присутніх у залі засідань. На протязі шести годин А.Путілов відмовлявся розпочинати розгляд питань порядку денного сесії, хоча в водночас сам наголошував на важливості і негайності їх розгляду для області. В продовж цього часу залу для засідань три рази мінували. Розігрувались  скандали між присутніми учасниками АТО, депутатами, невідомими «спортсменами», поліцією і представниками громадкості. Путілов оголошував незрозумілі перерви і покидав залу засідань, повернувшись знову без відповідей на хвилюючі депутатів питання.  Прикрасою цієї «розважальної програми» стали хвалебні в бік Путілова виступи губернатора А.Гордєєва. Не змігши згасити принципової позиції більшості депутатів, що до розгляду питання про звільнення Путілова, БПП вдався до «таємної зброї». Перед депутатами з погрозливо-ультимативною заявою виступив депутат Верховної Ради України Юрій Соловей. Він заявив, що якщо депутати проголосують за звільнення А.Путілова він обіцяє введення військового положення на Херсонщині. Така заява представника БПП обурила депутатів і присутніх на сесії мешканців, які проскандували нардепу – Ганьба!

Отже не змігши ні переконати, ні взяти змором, ні навіть залякати депутатів військовим положенням А.Путілов у супроводі усієї фракції БПП залишили засідання ради, намагаючись таким чином зірвати його проведення. Але депутатів, що залишилися у залі вистачило для кворуму необхідного для роботи сесії, яку продовжив вести перший заступник А.Путілова Василь Зеленчук.  
Щоб заблокувати депутатам можливість працювати і приймати важливі для області рішення в залі засідань було відключено електроенергію, технічне обладнання, а апарату ради наказано залишити сесію. Та не дивлячись на штучні перешкоди депутати  продовжили роботу, розглянувши усі без винятку питання порядку денного сесії. Насамперед це питання бюджету, оборони, комунального майна та інші.

Розглянули також депутати і питання про звільнення А.Путілова з посади голови обласної ради. За відставку Путілова проголосували 38 депутатів з 41 присутнього.

Начебто все гаразд. Усі питання розглянуті, А.Путілова відправили у відставку, та не тут то було. 12 вересня 2016 року, як і погрожував депутатам обласної ради нардеп Ю.Соловей у Верховній раді зареєстрований законопроект про військово-цивільну адміністрацію для Херсонської області. Автор законопроекту нардеп із фракції БПП Іван Вінник відомий також своїми кримінальними справами та боргами перед банками.

Якось не везе нашій області з нардепами. С. Хлань, який також прославився своїми кримінальними справами, інтригами з землею, Каховським магістральним каналом, ремонтом доріг та зв’язками з нечистими на руку чиновниками. Тепер І.Вінник з наміром введення військового положення для нашої області. А.Путілов, довівший область дот ручки. Хто наступний в «Хіт параді»?
 
А головне питання. Військове положення – це тимчасовий фарс влади, як реакція на звільнення її представника А.Путілова, чи реальний намір  БПП перетворити Херсонщину на Донеччину чи Луганщину?

Сподіваюсь здоровий глузд переможе над жагою влади, помсти і наживи, якими сьогодні керується влада в нашій державі і її представники на місцях. І ми будемо жити у мирній і процвітаючій Херсонщині!
Павло Філіпчук,
Депутат Херсонської обласної ради
 
скачать dle 10.5 отдых на озере Яровое

0 комментариев