Херсон °C


Чому губернатор Херсонщини А.Гордєєв ігнорує рішення депутатів?

03.04.2017 Пн 12:10  


31 березня відбулось чергове засідання постійної комісії Херсонської обласної ради з питань бюджету та фінансів. Основним питанням було обговорення розподілу вільних залишків бюджету 2016 року, загальна сума яких становить 98 млн грн

 
З цих коштів 42 мільйони є цільовими і будуть спрямовані на фінансування видатків у сфері медицини та освіти. Обговорення ж інших 56-ти мільйонів викликало серйозні розбіжності у думках.   

За результатами попереднього засідання нашої комісії, висновки та рекомендації було спрямовано до Херсонської обласної державної адміністрації – профінансувати першочергові витрати у сферах медицини, спорту, культури і освіти лише на 15 830 000 грн. Але, при підготовці змін до проекту бюджету 2017 року, обласна адміністрація не врахувала ці пропозиції і рішення депутатів. Тому сьогодні ми проголосували за те, щоб удруге направити на адміністрацію дані висновки. Проти такого рішення різко витупила голова фракції БПП в обласній раді М.Чернишова, яка всіляко відстоювала самі ті видатки, які є першочерговими особисто для губернатора області А.Гордєєва.

Крім того, ми розглянули ряд звернень і заяв громадян, депутатів, районних і місцевих рад. Членами комісії було прийнято рішення профінансувати ще 11 млн грн витрат.   
 
 
Сподіваємося, що губернатор, нарешті, врахує думку і рішення депутатів при підготовці адміністрацією проекту змін до бюджету 2017 року.
 
Павло Філіпчук
Депутат обласної ради

скачать dle 10.5 отдых на озере Яровое

1 комментарий

  1. Проза жизни 3 апреля 2017 14:58
    — Слышал, депутаты предлагают вернуть смертную казнь?
    — А разве ее отменили? Размер пенсии — это уже смертный приговор.


    гордеев с облрадой до обеда борется с голодом, а после обеда - со сном!
    Так и день проходит, а в "перерыве" нужно(!) еще и своровать хоть что-нибудь!
Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: Какая страна финансирует террористов на Донбассе?
Ответ: