Херсон °C


Спасенного моряка-херсонца скоро отправят на родину

21.04.2017 Пт 13:39  


Спасенного моряка с затонувшего в Черном море сухогруза «Герои Арсенала» доставили в Украину. Сейчас моторист Константин Черненко находится в Луганском погранотряде, откуда будет отправлен домой в Херсон. У моряка «серьезный психологический стресс и переохлаждение», сообщил в Facebook замминистра инфраструктуры Украины Юрий Лавренюк.

 
«19 квітня ц.р. в акваторії Чорного моря поблизу Керченської протоки внаслідок несприятливих погодних умов отримало пошкодження корпусу і затонуло судно «Герої Арсеналу». На борту судна перебували 12 членів екіпажу, дев'ять з яких - громадяни України», - пишет Лавренюк. 
 
«Станом на 20 квітня у ході пошуково-рятувальної операції врятований лише один член екіпажу - громадянин України Черненко Костянтин Ігорович, котрий зазнав серйозного психологічного стресу та переохолодження.
Завдяки сприянню Консула України в РФ Трегуба Володимира Миколайовича, врятований моряк був доставлений на територію України і наразі перебуває в Луганському прикордонному загоні, звідки працівниками ДСБТ буде доправлений додому в м. Херсон.
 
Щира вдячність керівництву Луганського прикордонного загону ДПС України, керівнику ДСБТ Михайло Ноняк та особисто очільнику Луганської ВЦА Юрий Гарбуз за надану допомогу та сприяння!
 
P.S. А наразі врятованого моряка, прикордонники пригощають смачною українською ковбаскою,а ми йому бажаємо якнайшвидше оговтатися від пережитого».

скачать dle 10.5 отдых на озере Яровое

0 комментариев