Херсон °C


На «Скифии» расписано бесплатное эфирное время для политической рекламы

14.09.2012 Пт 14:27  


На ХОГТРК «Скифия» определили очередность предоставления эфирного времени политическим партиям. Подаем на языке оригинала.

І етап



1 Політична партія "Зелені" 24.09.2012 20.20-20.30
2 політична партія Українська Національна Асамблея 24.09.2012 20.35-20.45
3 Партія Пенсіонерів України 25.09.2012 20.20-20.30
4 Політична партія «Україна майбутнього» 25.09.2012 20.35-20.45
5 Партія Наталії Королевської "Україна - Вперед!" 26.09.2012 20.20-20.30
6 Соціалістична партія України 26.09.2012 20.35-20.45
7 політична партія "Наша Україна" 27.09.2012 20.20-20.30
8 політична партія Всеукраїнське об'єднання "Свобода"27.09.2012 20.35-20.45
9 Політична партія "НОВА ПОЛІТИКА" 28.09.2012 20.20-20.30
10 Радикальна Партія Олега Ляшка 28.09.2012 20.35-20.45
11 Партія "Руський блок" 01.10.2012 20.20-20.30
12 Політична партія Українська платформа «СОБОР» 01.10.2012 20.35-20.45
13 Політична партія Всеукраїнське об'єднання "Громада"02.10.2012 20.20-20.30
14 партія Політичне об'єднання "Рідна Вітчизна" 02.10.2012 20.35-20.45
15 Політична партія "Народно-трудовий союз України" 03.10.2012 20.20-20.30
16 Партія Зелених України 03.10.2012 20.35-20.45
17 Партія регіонів 04.10.2012 20.20-20.30
18 політична партія Всеукраїнське об'єднання "Батьківщина" 04.10.2012 20.35-20.45
19 Ліберальна партія України 05.10.2012 20.20-20.30
20 Комуністична партія України 05.10.2012 20.35-20.45
21 Українська партія "Зелена планета" 08.10.2012 20.20-20.30
22 Політична партія "УДАР
(Український Демократичний Альянс за Реформи) Віталія Кличка"08.10.2012 20.35-20.45

ІІ етап

1 Партія Наталії Королевської "Україна - Вперед!" 09.10.2012 20.00-20.10
2 Політична партія "Народно-трудовий союз України" 09.10.2012 20.10-20.20
3 Політична партія "Зелені" 10.10.2012 20.20-20.30
4 Партія Пенсіонерів України 10.10.2012 20.35-20.45
5 Політична партія "УДАР
(Український Демократичний Альянс за Реформи) Віталія Кличка"11.10.2012 20.20-20.30
6 політична партія Всеукраїнське об'єднання "Свобода" 11.10.2012 20.35-20.45
7 Комуністична партія України 12.10.2012 20.20-20.30
8 політична партія Українська Національна Асамблея 12.10.2012 20.35-20.45
9 Партія Зелених України 15.10.2012 20.20-20.30
10 Політична партія Українська платформа "СОБОР" 15.10.2012 20.35-20.45
11 Соціалістична партія України 16.10.2012 20.20-20.30
12 Політична партія "НОВА ПОЛІТИКА" 16.10.2012 20.35-20.45
13 Радикальна Партія Олега Ляшка 17.10.2012 20.20-20.30
14 Партія "Руський блок" 17.10.2012 20.35-20.45
15 партія Політичне об'єднання "Рідна Вітчизна" 18.10.2012 20.20-20.30
16 політична партія Всеукраїнське об'єднання "Батьківщина" 18.10.2012 20.35-20.45
17 Політична партія Всеукраїнське об'єднання "Громада" 19.10.2012 20.20-20.30
18 Українська партія "Зелена планета" 19.10.2012 20.35-20.45
19 Ліберальна партія України 22.10.2012 20.20-20.30
20 Політична партія «Україна майбутнього» 22.10.2012 20.35-20.45
21 Партія регіонів 23.10.2012 20.20-20.30
22 політична партія "Наша Україна" 23.10.2012 20.35-20.45




РЕЗУЛЬТАТИ ЖЕРЕБКУВАНЬ
(розклад ефірного часу)
щодо черговості надання ефірного часу політичним партіям на регіональному радіо у межах Херсонської області, що транслюватиметься Херсонською обласною державною телерадіокомпанією "Скіфія"

І етап

1 Ліберальна партія України 10.09.2012 20.00-20.10
2 політична партія Всеукраїнське об'єднання "Свобода" 11.09.2012 20.00-20.10
3 Партія Наталії Королевської "Україна - Вперед!" 12.09.2012 20.00-20.10
4 політична партія Всеукраїнське об'єднання "Батьківщина" 13.09.2012 20.00-20.10
5 Партія "Руський блок" 14.09.2012 20.00-20.10
6 партія Політичне об'єднання "Рідна Вітчизна" 15.09.2012 20.00-20.10
7 Політична партія Всеукраїнське об'єднання "Громада" 16.09.2012 20.00-20.10
8 Політична партія "Народно-трудовий союз України" 17.09.2012 20.00-20.10
9 Українська партія "Зелена планета" 18.09.2012 20.00-20.10
10 ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "УКРАЇНА МАЙБУТНЬОГО" 19.09.2012 20.00-20.10
11 Комуністична партія України 20.09.2012 20.00-20.10
12 Соціалістична партія України 21.09.2012 20.00-20.10
13 Партія регіонів 22.09.2012 20.00-20.10
14 політична партія "Наша Україна" 23.09.2012 20.00-20.10
15 Політична партія "Зелені" 24.09.2012 20.00-20.10
16 Партія Зелених України 25.09.2012 20.00-20.10
17 Радикальна Партія Олега Ляшка 26.09.2012 20.00-20.10
18 Політична партія "УДАР
(Український Демократичний Альянс за Реформи) Віталія Кличка"27.09.2012 20.00-20.10
19 політична партія Українська Національна Асамблея 28.09.2012 20.00-20.10
20 Партія Пенсіонерів України 28.09.2012 20.20-20.30
21 Політична партія Українська платформа "СОБОР" 29.09.2012 20.00-20.10
22 Політична партія "НОВА ПОЛІТИКА" 29.09.2012 20.20-20.30


ІІ етап

1 Політична партія Українська платформа "СОБОР" 01.10.2012 20.00-20.10
2 політична партія Українська Національна Асамблея 01.10.2012 20.20-20.30
3 ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "УКРАЇНА МАЙБУТНЬОГО" 02.10.2012 20.00-20.10
4 Політична партія "Народно-трудовий союз України" 02.10.2012 20.20-20.30
5 Партія "Руський блок" 03.10.2012 20.00-20.10
6 партія Політичне об'єднання "Рідна Вітчизна" 04.10.2012 20.00-20.10
7 Комуністична партія України 07.10.2012 20.00-20.10
8 Політична партія "НОВА ПОЛІТИКА" 08.10.2012 20.00-20.10
9 політична партія Всеукраїнське об'єднання "Батьківщина" 09.10.2012 20.00-20.10
10 політична партія "Наша Україна" 10.10.2012 20.00-20.10
11 Партія Зелених України 11.10.2012 20.00-20.10
12 Політична партія Всеукраїнське об'єднання "Громада" 12.10.2012 20.00-20.10
13 Політична партія "Зелені" 13.10.2012 20.00-20.10
14 Ліберальна партія України 14.10.2012 20.00-20.10
15 Партія регіонів 15.10.2012 20.00-20.10
16 Радикальна Партія Олега Ляшка 16.10.2012 20.00-20.10
17 Соціалістична партія України 17.10.2012 20.00-20.10
18 Українська партія "Зелена планета" 18.10.2012 20.00-20.10
19 політична партія Всеукраїнське об'єднання "Свобода" 19.10.2012 20.00-20.10
20 Партія Пенсіонерів України 21.10.2012 20.00-20.10
21 Партія Наталії Королевської "Україна - Вперед!" 22.10.2012 20.00-20.10
22 Політична партія "УДАР
(Український Демократичний Альянс за Реформи) Віталія Кличка"23.10.2012 20.00-20.10


РЕЗУЛЬТАТИ ЖЕРЕБКУВАННЯ
щодо черговості надання ефірного часу на регіональному телебаченні кандидатам у народні депутати України зареєстрованих в одномандатних виборчих округах, утворених у межах Херсонської області, що транслюватиметься Херсонською обласною державною телерадіокомпанією "Скіфія"


Одномандатний виборчий округ № 182
1 Фальченко Любов Семенівна 06.10.2012 21:00-21:20 "Скіфія"
2 Урсуленко Олексій Анатолійович 08.10.2012 19:40-20:00 "Скіфія"
3 Сальдо Володимир Васильович 10.10.2012 19:00-19:20 "Скіфія"
4 Захарченко Ігор Георгійович 11.10.2012 21:00-21:20 "Скіфія"
5 Путілов Станіслав Ісидорович 13.10.2012 19:40-20:00 "Скіфія"
6 Найдьонов Андрій Михайлович 15.10.2012 19:00-19:20 "Скіфія"
7 Ткач Олексій Олександрович 16.10.2012 21:00-21:20 "Скіфія"
8 Мальцев Устин Валерійович 18.10.2012 19:40-20:00 "Скіфія"

Одномандатний виборчий округ № 183
1 Попутько Юрій Анатолійович 29.09.2012 21:40-22:00 "Скіфія"
2 Поддубченко Ігор Іванович 30.09.2012 19:40-20:00 "Скіфія"
3 Назарян Євген Григорович 02.10.2012 19:00-19:20 "Скіфія"
4 Лебедєв Олександр Павлович 03.10.2012 21:00-21:20 "Скіфія"
5 Путілов Андрій Станіславович 05.10.2012 19:40-20:00 "Скіфія"
6 Тишкевич Олексій Володимирович 07.10.2012 19:00-19:20 "Скіфія"
7 Бичковський Юрій Олегович 08.10.2012 21:00-21:20 "Скіфія"
8 Федін Василь Вікторович 10.10.2012 19:40-20:00 "Скіфія"
9 Романченко Борис Володимирович 12.10.2012 19:00-19:20 "Скіфія"
10 Лахнеко Олег Іванович 13.10.2012 21:00-21:20 "Скіфія"
11 Кичинський Анатолій Іванович 15.10.2012 19:40-20:00 "Скіфія"
12 Мусійко Вадим Юрійович 17.10.2012 21:00-21:20 "Скіфія"
13 Вандрашек Вячеслав Павлович 18.10.2012 21:00-21:20 "Скіфія"

Одномандатний виборчий округ № 184
1 Терещенко Ірина Іванівна 05.10.2012 21:00-21:20 "Скіфія"
2 Стретович Володимир Миколайович 06.10.2012 21:40-22:00 "Скіфія"
3 Сіленков Борис Віталійович 07.10.2012 19:40-20:00 "Скіфія"
4 Литвин Ігор Йосипович 09.10.2012 19:00-19:20 "Скіфія"
5 Терлецький Юрій Сергійович 10.10.2012 21:00-21:20 "Скіфія"
6 Вінник Іван Юлійович 12.10.2012 19:40-20:00 "Скіфія"
7 Дмитрук Микола Ілліч 13.10.2012 21:40-22:00 "Скіфія"
8 Діденко Сергій Володимирович 14.10.2012 19:00-19:20 "Скіфія"
9 Севрюков Георгій Іванович 15.10.2012 21:00-21:20 "Скіфія"
10 Воличенко Роман Миколайович 17.10.2012 19:40-20:00 "Скіфія"

Одномандатний виборчий округ № 185
1 Пінаєв Олександр Вікторович 27.09.2012 21:00-21:20 "Скіфія"
2 Опанащенко Михайло Володимирович 29.09.2012 19:40-20:00 "Скіфія"
3 Ніколаєнко Станіслав Миколайович 01.10.2012 19:00-19:20 "Скіфія"
4 Коваленко Едуард Володимирович 02.10.2012 21:00-21:20 "Скіфія"
5 Сопрун Сергій Іванович 04.10.2012 19:40-20:00 "Скіфія"
6 Хлань Сергій Володимирович 06.10.2012 19:00-19:20 "Скіфія"
7 Бойко Володимир Михайлович 07.10.2012 21:00-21:20 "Скіфія"
8 Яковенко Андрій Олександрович 09.10.2012 19:40-20:00 "Скіфія"
9 Тарановський Анатолій Федорович 11.10.2012 19:00-19:20 "Скіфія"
10 Єрьоменко Олег Анатолійович 12.10.2012 21:00-21:20 "Скіфія"
11 Вєтрова Ірина Вікторівна 14.10.2012 19:40-20:00 "Скіфія"
12 Мартиненко Олег Анатолійович 16.10.2012 19:00-19:20 "Скіфія"
13 Ячменьов Володимир Миколайович 17.10.2012 19:00-19:20 "Скіфія"
14 Василенко Борис Олексійович 19.10.2012 19:40-20:00 "Скіфія"

Одномандатний виборчий округ № 186
1 Халупенко Денис Миколайович 06.10.2012 19:40-20:00 "Скіфія"
2 Фролов Олексій Володимирович 07.10.2012 21:40-22:00 "Скіфія"
3 Твердовський Олександр Миколайович 08.10.2012 19:00-19:20 "Скіфія"
4 Самойлик Катерина Семенівна 09.10.2012 21:00-21:20 "Скіфія"
5 Гончарський Іван Львович 11.10.2012 19:40-20:00 "Скіфія"
6 Реуцький Іван Васильович 13.10.2012 19:00-19:20 "Скіфія"
7 Негой Федір Федорович 14.10.2012 21:00-21:20 "Скіфія"
8 Сергеєв Сергій Олександрович 16.10.2012 19:40-20:00 "Скіфія"
9 Журавко Олексій Валерійович 18.10.2012 19:00-19:20 "Скіфія"


РЕЗУЛЬТАТИ ЖЕРЕБКУВАННЯ
щодо черговості надання ефірного часу на регіональному радіо кандидатам у народні депутати України зареєстрованих в одномандатних виборчих округах, утворених у межах Херсонської області, що транслюватиметься Херсонською обласною державною телерадіокомпанією "Скіфія"

Одномандатний виборчий округ № 182
1 Найдьонов Андрій Михайлович 15.09.2012 19:00-19:20 "Скіфія"-Таврія"
2 Захарченко Ігор Георгійович 23.09.2012 19:00-19:20 "Скіфія"-Таврія"
3 Ткач Олексій Олександрович 27.09.2012 19:00-19:20 "Скіфія"-Таврія"
4 Путілов Станіслав Ісидорович 30.09.2012 19:40-20:00 "Скіфія"-Таврія"
5 Фальченко Любов Семенівна 06.10.2012 19:40-20:00 "Скіфія"-Таврія"
6 Сальдо Володимир Васильович 14.10.2012 19:00-19:20 "Скіфія"-Таврія"
7 Мальцев Устин Валерійович 16.10.2012 19:00-19:20 "Скіфія"-Таврія"
8 Урсуленко Олексій Анатолійович 19.10.2012 19:40-20:00 "Скіфія"-Таврія"

Одномандатний виборчий округ № 183
1 Федін Василь Вікторович 12.09.2012 19:40-20:00 "Скіфія"-Таврія"
2 Кичинський Анатолій Іванович 17.09.2012 19:00-19:20 "Скіфія"-Таврія"
3 Бичковський Юрій Олегович 19.09.2012 19:00-19:20 "Скіфія"-Таврія"
4 Романченко Борис Володимирович 24.09.2012 19:00-19:20 "Скіфія"-Таврія"
5 Мусійко Вадим Юрійович 26.09.2012 19:40-20:00 "Скіфія"-Таврія"
6 Лахнеко Олег Іванович 01.10.2012 19:00-19:20 "Скіфія"-Таврія"
7 Поддубченко Ігор Іванович 03.10.2012 19:40-20:00 "Скіфія"-Таврія"
8 Лебедєв Олександр Павлович 04.10.2012 19:00-19:20 "Скіфія"-Таврія"
9 Тишкевич Олексій Володимирович 07.10.2012 19:40-20:00 "Скіфія"-Таврія"
10 Вандрашек Вячеслав Павлович 10.10.2012 20:20-20:40 "Скіфія"-Таврія"
11 Попутько Юрій Анатолійович 12.10.2012 19:00-19:20 "Скіфія"-Таврія"
12 Путілов Андрій Станіславович 16.10.2012 19:40-20:00 "Скіфія"-Таврія"
13 Назарян Євген Григорович 17.10.2012 19:00-19:20 "Скіфія"-Таврія"

Одномандатний виборчий округ № 184
1 Діденко Сергій Володимирович 12.09.2012 19:00-19:20 "Скіфія"-Таврія"
2 Вінник Іван Юлійович 14.09.2012 19:00-19:20 "Скіфія"-Таврія"
3 Севрюков Георгій Іванович 17.09.2012 19:40-20:00 "Скіфія"-Таврія"
4 Дмитрук Микола Ілліч 21.09.2012 19:00-19:20 "Скіфія"-Таврія"
5 Стретович Володимир Миколайович 28.09.2012 19:00-19:20 "Скіфія"-"Таврія"
6 Литвин Ігор Йосипович 01.10.2012 19:40-20:00 "Скіфія"-"Таврія"
7 Воличенко Роман Миколайович 04.10.2012 19:40-20:00 "Скіфія"-"Таврія"
8 Терещенко Ірина Іванівна 08.10.2012 19:00-19:20 "Скіфія"-"Таврія"
9 Терлецький Юрій Сергійович 12.10.2012 19:40-20:00 "Скіфія"-"Таврія"
10 Сіленков Борис Віталійович 20.10.2012 19:40-20:00 "Скіфія"-"Таврія"

Одномандатний виборчий округ № 185
1 Яковенко Андрій Олександрович 11.09.2012 19:40-20:00 "Скіфія"-"Таврія"
2 Вєтрова Ірина Вікторівна 16.09.2012 19:40-20:00 "Скіфія"-"Таврія"
3 Бойко Володимир Михайлович 20.09.2012 19:40-20:00 "Скіфія"-"Таврія"
4 Тарановський Анатолій Федорович 22.09.2012 19:40-20:00 "Скіфія"-"Таврія"
5 Мартиненко Олег Анатолійович 24.09.2012 19:40-20:00 "Скіфія"-"Таврія"
6 Єрьоменко Олег Анатолійович 28.09.2012 19:40-20:00 "Скіфія"-"Таврія"
7 Опанащенко Михайло Володимирович 29.09.2012 19:00-19:20 "Скіфія"-"Таврія"
8 Ячменьов Володимир Миколайович 02.10.2012 19:40-20:00 "Скіфія"-"Таврія"
9 Коваленко Едуард Володимирович 05.10.2012 19:00-19:20 "Скіфія"-"Таврія"
10 Хлань Сергій Володимирович 08.10.2012 19:40-20:00 "Скіфія"-"Таврія"
11 Василенко Борис Олексійович 09.10.2012 19:00-19:20 "Скіфія"-"Таврія"
12 Пінаєв Олександр Вікторович 13.10.2012 19:40-20:00 "Скіфія"-"Таврія"
13 Сопрун Сергій Іванович 14.10.2012 19:40-20:00 "Скіфія"-"Таврія"
14 Ніколаєнко Станіслав Миколайович 21.10.2012 19:00-19:20 "Скіфія"-"Таврія"

Одномандатний виборчий округ № 186
1 Негой Федір Федорович 11.09.2012 19:00-19:20 "Скіфія"-"Таврія"
2 Гончарський Іван Львович 16.09.2012 19:00-19:20 "Скіфія"-"Таврія"
3 Сергеєв Сергій Олександрович 20.09.2012 19:00-19:20 "Скіфія"-"Таврія"
4 Реуцький Іван Васильович 26.09.2012 19:00-19:20 "Скіфія"-"Таврія"
5 Фролов Олексій Володимирович 29.09.2012 19:40-20:00 "Скіфія"-"Таврія"
6 Самойлик Катерина Семенівна 06.10.2012 19:00-19:20 "Скіфія"-"Таврія"
7 Журавко Олексій Валерійович 10.10.2012 19:00-19:20 "Скіфія"-"Таврія"
8 Халупенко Денис Миколайович 15.10.2012 19:00-19:20 "Скіфія"-"Таврія"
9 Твердовський Олександр Миколайович 19.10.2012 19:00-19:20 "Скіфія"-"Таврія"


За додатковою інформацією звертайтеся:

контактна особа на обласному телебаченні «Скіфія» Наталя Шклярук 49-35-97;
контактна особа на обласному радіо Богдан Цяцько 22-50-17;
контактна особа на радіо «Таврія» Сергій Мовчан 22-50-17;
приймальня генерального директора 22-42-42. скачать dle 10.5 отдых на озере Яровое

0 комментариев