Херсон °CОстання мирна акція «Правого сектора» біля продажного Скадовського суду (Відео)

08.11.2014 Сб 18:15  


«Правий Сектор» відвідав Скадовський суд ще 20 жовтня, але про це не захотіло писати не одне ЗМІ.
Активісти відвідали суд і за скарг на роботу і скандальних рішень. Всі пам'ятають рішення Скадовського районного суду 4 вересня, який відмовив місцевості і депутатам міської ради в демонтажі «Пам'ятника Леніна» в Скадовську Херсонської області.
Після цього всі прогнозували знесення Леніна самовільно, воно б так і було якщо не втрутилися правоохоронні органи.
Когляк Олег Петрович - заступник начальника УМВС всіляко заважав знесенню Леніна.
Активісти ВО «Свободи» разом з ГО «Правий Сектор» їздили в Скадовськ але все марно, озброєні люди Когляка від 40 до 50 беркутів вже були готові приймати активістів.

Вже третій раз міліціонери під його керівництвом крутять завалюючи на землю наших активістів (коли ми намагаємось розігнати проросійських активістів та прихильників новоросії).

Ще одне з скандальних і незрозумілих рішень це «Самоспалення на Херсонщині». Як писали багато херсонських ЗМІ. Старший лейтенант спецпідрозділу судової міліції «Грифон» є товаришем по службі якраз знаходився на чергуванні внука скадовчаніна, який влаштував акт самоспалення. І, як стало відомо, потерпілий приходив саме до свого родича, з'ясовувати якісь внутрішньо сімейні негаразди, а не цілеспрямовано до будівлі суду.

Як повідомили в МВС – «На очах у перехожих 73-річний місцевий житель підпалив себе і міг загинути, якби не вчасна допомога працівника спецпідрозділу судової міліції Грифон, старшого лейтенанта Сергія Мороза». За офіційною інформацією, на розгляді Скадовського районного суду не знаходилося жодної справи, що стосується чоловіка, який влаштував акт самоспалення.

Улюблені Українці - робіть висновки самі.

скачать dle 10.5 отдых на озере Яровое

0 комментариев

Авторизуйтесь, чтобы оставить комментарий.