
На заставу для екскерівника Офісу Президента України Андрія Єрмака вдалося вже зібрати частину необхідної суми.
Як передає Укрінформ, про це заявив його адвокат Ігор Фомін в етері Радіо Свобода.
«Ще не маю копій платіжних доручень, що платежі пройшли. Але знаю, що 30 мільйонів ще заплатили – це 100%, і, здається, ще 19 мільйонів. Маю надію, що половину вже зібрали, і завтра вже вся сума буде на рахунку», – сказав Фомін.
Як зазначається, адвокат відмовився назвати людей, які заплатили ці гроші.
«Триває робота. Багато людей нам телефонує. Є маленькі суми. Ми нікому не відмовляємо. Є більші суми. Але ж є проблеми не тільки з людьми, є проблеми з банками. Це досить складно, зараз так система працює, що досить складно здійснити цей платіж», – пояснив захисник.
Також адвокат підтвердив, що наразі Єрмак перебуває у слідчому ізоляторі.
Як повідомляв Укрінформ, 11 травня НАБУ і САП повідомили Єрмаку про підозру у справі легалізації 460 млн грн на будівництві елітних котеджів під Києвом.
Вищий антикорупційний суд обрав запобіжний захід екскерівнику Офісу Президента Андрію Єрмаку у вигляді тримання під вартою із можливістю внесення застави у 140 млн грн.
Сам Єрмак заявив, що він не має коштів для внесення застави у розмірі 140 мільйонів гривень, яку йому призначив суд.
Станом на 17.00 Укрінформу повідомили у ВАКС, що за колишнього керівника Офісу Президента України Андрія Єрмака вже внесли 14,5 млн грн застави зі 140 мільйонів гривень, які йому визначив суд.
Фото Укрінформу можна купити тут
