Херсон °CНа должности советника приходилось умалчивать о проблемах и денежных махинациях мэра

03.09.2015 Чт 11:21  


На должности советника приходилось умалчивать о проблемах и денежных махинациях мэра


Звільнився з посади радника міського голови!

У грудні 2014 року, коли запропонували зайняти цю посаду я дуже вагався, оскільки ніколи не був прибічником Володимира Миколаєнко. Погодився тільки за того, що думав про можливість чогось нового навчитись. І знаєте - навчився. Навчився тому, як працювати в органах місцевого самоврядування не варто.

Такий приклад подав сам Володимир Миколаєнко. Доводилось по 3 дні сидіти у його приймальні, щоб доповісти достатньо великі проблеми, котрі відбувались у транспорті. Доводилось замовчувати про ті махінації, котрі він робив з грошима тролейбусного депо, наприклад: 2 млн. грн, які передбачались на ремонт контактної мережі були перенесені на ремонт прибудинкових під'їзних доріг (спеціально для виборів). Таким же шляхом вкрадено столову "Херсонелектротрансу" по вул. Залаегерсег. З якої був вихід у найкраще у місті бомбосховище.

Малишев Олександр Володимирович, котрий був звільнений за домовленістю з Миколаєнко і досі керує комунальним підприємством та виграв суд про поновлення у посаді де прописано, що його контракт безстроковий (!).

Таких прикладів роботи Володимира Васильовича можу казати дуже багато і не хочеться псувати свою репутацію у роботі з ним. Його найбільша проблема — в нього немає справжньої команди, у міській раді кожен сам по собі. А у таких керівників немає майбутнього.

Сподіваюсь, що на виборах люди зроблять більш продуманий вибір. Хочу також зазначити, що я не планую на найближчих виборах нікуди балотуватись. скачать dle 10.5 отдых на озере Яровое

0 комментариев

Авторизуйтесь, чтобы оставить комментарий.