Херсон °CИстория с выборами херсонского мэра закончится в апреле?

25.03.2013 Пн 21:12  


Історія з призначенням виборів херсонського міського голови добре лягла б в основу документально-політичного фільму.
История с выборами херсонского мэра закончится в апреле?

Спочатку три місяці очікування розгляду неіснуючої заяви Зої Бережної в Комітеті Верховної Ради України з питань державного будівництва та місцевого самоврядування. Потім акції комуністів, заяви Катерини Самойлик про лобіювання Володимиром Сальдо «мэрського питання» , «ответки» екс-мера та інше.

В цій вакханалії дуже багато діючих осіб, яких , безперечно, цікавлять лише власні інтереси.

Питання з виборами Херсонського мера знаходиться вже на фінальному етапі. Як відомо, 20 березня, на засіданні комітету з питань місцевого самоврядування було вирішено рекомендувати Верховній Раді України призначити позачергові вибори Херсонського міського голови на неділю 2 червня 2013 року. Проект постанови зареєстрований і внесений на розгляд парламенту.

Відповідно, він( проект авт.) повинен був розглядатися на минулому пленарному тижні, але, через сутички між опозицією і більшістю, до виборів у Херсоні нардепи так і не дійшли.
История с выборами херсонского мэра закончится в апреле?

А ось сьогодні редактор «Херсонської правди» Тарас Бузак опублікував в фейсбуці відповідь апарату управління Верховної Ради на його інформаційний запит. В документі пишеться, що народні обранці будуть вирішувати долю виборів мера Херсона або 2, або 3, або 4, або 5 квітня. Якщо Рада почне пленарний тиждень тихо і мирно, то гарантовано, що голосування відбудеться.

Але, є одне «але».

Автор цих рядків також отримав відповідь на інформаційний запит. Зокрема, в листі говориться про вище описаний факт – рекомендацію Верховній Раді призначити вибори на 2 червня.

Водночас рекомендація комітету ніщо, тому що в залі засідань може розгорнутися свій сценарій.
История с выборами херсонского мэра закончится в апреле?

«Проте, враховуючи можливість несвоєчасного розгляду зазначеного питання на пленарному засіданні Верховної Ради України, дата призначення позачергових виборів Херсонського міського голови може бути змінена при прийнятті відповідного рішення у сесійній залі» - зазначають у Рибака.

Тобто, враховуючи небажання екс-мера Херсона Володимира Сальдо щодо призначення виборів; враховуючи його партійну приналежність; враховуючи нульове контролювання з боку опозиційних сил питання херсонських виборів , - сам же Сальдо, або один із його однопартійців, легко може зруйнувати 5-ти місячну історію з призначенням виборів голови міста корабелів.

Таким чином, член Партії регіонів П. в сесійній залі підіймає питання про недоцільність призначення виборів у Херсоні мотивуючи це будь-якими факторами. Його прохання підтримають депутати по фракції, позафракційні колеги та деякі представники з інших політичних сил. Відбувається голосування..

Себто, вибори не те, що на осінь можуть перенести, «мерське питання» взагалі можуть зняти і тоді вже залишається невідомим, коли вкотре комітет Жванії візьметься за проблемний Херсон. скачать dle 10.5 отдых на озере Яровое

0 комментариев

Авторизуйтесь, чтобы оставить комментарий.