Херсон °CАвтомобильная афера Костяка

23.04.2013 Вт 16:55  


Автор цих рядків продовжує дізнаватися, скільки ж бюджетних коштів витрачається на утримання та обслуговування транспортних засобів перших осіб області.
Автомобильная афера Костяка

В попередньому матеріалі розповідалося про позашляховик «Toyota Prado» голови Херсонської обласної ради. Як писалося в матеріалі, на комфорт Віктора Пелиха держава витратила 220 тисяч 423 гривні.

Сьогодні мова буде йти про голову Херсонської обласної державної адміністрації Миколу Костяка.

Керуючись Законом Україні «Про доступ до публічної інформації», пишучий ці рядки, відправив інформаційний запит до облдержадміністрації, щоб ж все ж таки дізнатися, в яку суму обходиться українцям «подорожі» на автомобілі губернатора Херсонської області.

Цікаво, що у відповіді відомства говориться, що Костяк користується позашляховиком «Volkswagen Touareg», який знаходиться балансі ХОДА. На утримання вищезгаданого автомобіля, з державного бюджету в 2012 році витрачено 88 тисяч 803 гривні 11 копійок.

Автомобильная афера Костяка


По правді, сума не значна, але є одне «але».

Люди, які досить часто бувають у стінах Херсонської обласної адміністрації, які не один раз разом з Миколою Костяком відвідували різноманітні заходи, бачили губернатора на люксовому автомобілі «Mercedes-Benz».

З останніх заходів – це відкриття заводу «Дунапак Таврія». На це дійство губернатор приїхав саме на цьому автомобілі.

В черговий раз, автор відправляє запит, з проханням надати інформацію про «мерседес».

Адже на легковому автомобілі розташований номерний знак «ВТ 0001 ОА». Останні дві літери - «ОА» - означують Обласна адміністрація. На всіх автомобілях, які перебувають у власності Херсонської ОДА, на автомобільних номерних знаках пишуться ці букви.

Автомобильная афера Костяка


Але, як говориться у відповіді на запит щодо «мерседесу», автомобіль не є у розпорядженні держави і кошти, відповідно, на нього не виділяються.

Варто згадати, що 2011 році Костяк заявляв, що «мерседес» з числа митного конфіскату.

«Я їжджу на конфіскованої митницею машині, Мерседесі 13-річної давності. Поки за межі не неї не заплачено ні копійки, оскільки вирішується питання про передачу за рішенням Кабінету міністрів », - казав Костяк.

Скоріше за все, авто так і не передали.

Повертаючись до номерних знаків. Тут ситуація ще цікавіша і кумедніша. Взимку 2013 року, біля стін ХОДА, автором було зафіксовано вищезгаданий «Volkswagen Touareg». На автомобілі були «одягнуті» ті самі номера, що й раніше були помічені «мерседесі», - «ВТ 0001 ОА».

Автомобильная афера Костяка

Натисніть, щоб збільшити


Пишучий ці рядки подзвонив до УДАІ Херсонської області. В телефонній розмові «даішник» повідомив, що номерний знак має належати лише одному транспортному засобу. Тобто, знімати з одного автомобіля номерний знак і чіпляти його на іншу машину є порушенням Закону України.

Загалом, про це йдеться у статті 121 пункті 5 «Про види адміністративних правопорушень» : «Керування не зареєстрованим (перереєстрованим) транспортним засобом, з підробленим номерним знаком, без номерного знаку, або з номерним знаком, що не належить цьому засобу або не відповідає стандарту, з номерним знаком закріпленим у недозволеному місці».

За такий «фокус», який, скоріше за все, інспектора ДАІ не помічали, губернатор повинний був заплатити від 170 до 255 гривен. Але ж , Микола Костяк пересувається «мерседесом» щодня, залишаючи менш комфортабельний «фольксваген» у гаражах державної адміністрації. Щодня, зупиняючись за сигналом міліціонера, водій губернатора повинен сплачувати штраф і знімати номерний знак, який, очевидно, що прикріплений до «туарега» .

Скільки днів, тижнів, місяців, років голова ХОДА порушує Закон України? Який період часу ДАІ не помічає, або закриває очі на таке правопорушення?

На ці питання важко, поки що, отримати відповідь, але ж, своїм прикладом, який документально підтверджено в цьому матеріалі, Микола Костяк показує, що людям влади дозволено трохи більше, аніж простим українцям. скачать dle 10.5 отдых на озере Яровое

0 комментариев

Авторизуйтесь, чтобы оставить комментарий.