Херсон °CЛицар і Пастух

25.09.2014 Чт 15:22  


Жив колись на Землі один лицар. Звали його Бринза, син ремісника Василя. Він всім подобався. Всі його любили. І він всіх любив. Вуса такі гарні мав. Всі над цим жартували. І Бринза сам, жартував.

Мав дорогі обладунки, але до замку їздив не на власному коні, а на громадських конях разом з іншими жителями графства. Всі його поважали через це.

І всі хотіли, щоб він став головним лицарем у графстві. Але головним на той час був інший – поганий лицар, який обманював жителів і забирав собі всі гроші, усі золоті монети. Дивно, але цього поганого лицаря теж звали Бринза, і навіть його батька – теж звали Василь!


Так ось «погана Бринза» захотів ще більше грошей, тому поїхав з графства до Палати лордів, і став там усюди бігати і сміятися. Бігав-бігав, поки в лоба не отримав. А в лоба отримав чудодійним способом, прийомом Шаолінських монахів – чмошом. От і прозвали його люди – чмошником.

А Бринза хороший, зайняв місце тезки. І став керувати графством. Не все у нього виходило. Але люди його підтримували, вірили йому. Він знайшов собі нових друзів, але більше за всіх прикіпив до мудрого пастуха, який пас усіх овець в графстві. І за це йому платили люди. А ще люди приносили корм своїм овечкам. Так от пастух його брав і продавав у інших поселеннях, а гроші собі забирав. І барашок стриг і продавав шерсть, а господарям казав, що то лишай.

Ну от дружили Бринза і пастух, дружили. Але потім закохався Бринза у одну дівчину. А вона була неземної краси. І всім на світі подобалася. Найгарнішою була. І найрозумнішою. І все, що вона робила – всім подобалося. І всі казали – ось так, як каже ця дівчина, тільки так правильно.

І захотів Бринза бути з цією дівчиною. І всі у графстві так зраділи. І кричали «урааааа, Бринза буде з цією дівчиною! Ураааа, будемо добре жити!» І всі сподівалися, що ця дівчинка підскаже Бринзі кого вигнати з Палати общин графства, хто краде і хто поганий. Просто не було меж радості!

І лише одній людині ця красуня не подобалася – старому пастуху. Він говорив Бринзі,- «вона тобі не треба! Не піддавайся на крики люду. Це слабкість. Ось є інша, ось ця тобі треба», - і показував пальцем на нікому не потрібну п’яничку Регіональшу. Вона була вся синя – її виганяли звідусіль. І пастух сказав, що Бринза має бути з нею. І цим завоювати прихильність жителів, неначе йому всеодно на минуле цієї дівчини. Йому неважливо зі скількома хлопцями вона була у ліжку – головне, щоб людина була хороша.

Бринза сумнівався. І вирішив порадитися з тією красунею. Але не знайшов її. Виявилося, що пастух її кинув у мішок і закрив у своєму сараї. Тому довелося Бринзі пов’язати своє життя з Регіональшою.

А красуня плакала-плакала, і не змогла вирватися з сараю пастуха. І звали цю красуню – Люстрація!


Женя Руденко, газета "Херсонские Вести+"
скачать dle 10.5 отдых на озере Яровое

0 комментариев

Авторизуйтесь, чтобы оставить комментарий.