Херсон °CПляж «Лілея», як тест на «вшивість» для нової влади

05.08.2014 Вт 11:09  


Пляж «Лілея», як тест на «вшивість» для нової влади


Українська революція дала надію херсонцям, що нова влада покінчить в місті з вакханалією корупції та того беспределу, які існували за часів панування банди Януковича. Але, на превеликий жаль нічого не змінилось окрім табличок на дверях «високих» кабінетів з іншими прізвищами.

Херсонський виконком прийняв рішення № 183 від 25 липня 2014 року щодо вільного та безоплатного доступу на пляж "Лілея" в Херсоні. І що ж ми маємо на сьогодні?

Влада в черговий раз показала свою політичну бутафорію, залишивши рішення як завжди «на папері». Адміністрація так і продовжує фактично займатись здирництвом та блокувати безкоштовний прохід на територію пляжа. Щодня десятки тисяч гривень лягають в кишеню однієї людини. І це відбувається тоді, коли країна знаходиться с стані війни, коли наша армія потребує важливої матеріальної допомоги.

За один день здирництва з відвідувачів пляжу, можна купити декілька бронежилетів для військових. То ж про який військовий стан каже пан Одарченко, якщо він не може вирішити як ГУБЕРНАТОР області такого легкого та принципового для херсонців питання? Незрозуміла особа в шортах що не пускає без квитків людей на пляж, та фантики по п’ять гривень за вхід,

Як приклад, в Одесі самий модний пляж «Ібіца» має безкоштовний вхід, а гроші беруться лише за додаткові послуги: шезлонги, зонти, алкогольні напої тощо.

Багато років представники місцевої громади боролись за безоплатній доступ до пляжу «Лілея».

Вирішення проблем Херсона, що лишились з епохи панування комуняк та регіоналів, це тест на «вшивість» для нової влади. Але, як бачимо, тест провалено з ганьбою! скачать dle 10.5 отдых на озере Яровое

0 комментариев

Авторизуйтесь, чтобы оставить комментарий.