Херсон °CКаланчакский беспредел под прикрытием?

19.12.2014 Пт 11:16  


Каланчакский беспредел под прикрытием? Громада Каланчацького району в шокована від того свавілля, яким займається діюча місцева псевдо еліта, використовуючи провладні посади. Такого ажіотажу щодо вирубки дерев в Каланчацькому районі ще не було ні при жодному голові райдержадміністрації. З того часу як район очолив Гончарський І.Л., депутат обласної ради, під «маркою» допомоги військовим, відбуваються дуже цікаві речі.

Цей чоловік «обсадився» радниками, та вважаючи що він «хазяїн» всьому й вся, роздає вказівки на злочинні дії.

Так нещодавно, його радник, голова спілки афганців району Шередько В., отримав дозвіл від «першого» щодо вирубки, нібито сухої деревини, на території 72 км Північно-Кримського каналу.

Виникає питання – яке відношення голова районної державної адміністрації має до чужої власності? Але ж проти все робота закипіла…

Шередько В., так завзято кинувся до роботи, що ненароком випиляв більше 100 деревин, які зовсім не були сухими, а відносяться до поріду ділової деревини. При чому спосіб, яким це було зроблено, вразив навіть самого керівника Управління ПКК.

Небайдужі громадяни, які проїжджали по трасі Херсон - Каланчак, побачивши таку шалену діяльність в захисній смузі каналу, скупчення вантажних машин та людей, які виконували роботи, почали телефонувати всім і вся, та повідомляти про цей злочин.

Каланчакский беспредел под прикрытием?


Як наслідок, 7 грудня на місці «заготівлі сушняку» зібралось чимало людей, в тому числі і з керівного складу Управління ПКК, було за фотографовано всі діяння та купки деревини, які не встигли вивезти. В розмовах про таке свавілля, виявились свідки , які розповіли, що при зверненні до Шередька В., він дійсно представлявся головою афганської спілки, казав що дозвіл отримав від Гончарського, а ще, саме цікаве, – пропонував гроші за «вирішення питання». А питання куди «пішли», так звані дрова, залишається відкритим. Правоохоронцям є над чим працювати ….

А Гончарський, в цей час, не перестає хизуватись своїми видатними здобутками в допомозі військовим, отримуючи подяки та винагороди від Верховної ради України за особистий внесок у розвиток місцевого самоврядування та патріотизм, навіть району газету «Слава праці» народ охрестив – «Слава Гончарському». Дійсно гласить народний вислів: «кому війна, а кому – мати рідна»!

При цьому з районного бюджету на сесії Каланчацької райради виділено 99 тис грн на придбання дров для військових, які на даний час забезпечені ними в повному обсязі бо їх везуть волонтери з усіх сторін. В той самий час, районній лікарні, щоб вижити до кінця року, необхідна саме така сума на газ, щоб відвідувачі відчували хоча б якийсь «дух» на прийомі у лікаря.

Отак, під прикриттям керівника району, його радники допомагають військовим в районі.

Представники Радикальної Партії Олега Ляшка та громадські активісти Каланчацького району не дадуть знахабнілим чинушам нищити природу та збагачуватись під шумок військових дій в країні!

Такі ганебні факти лише дискредитують діюче керівництво області, до якого з кожним днем накопичується все більше питань. скачать dle 10.5 отдых на озере Яровое

0 комментариев

Авторизуйтесь, чтобы оставить комментарий.