DataLife Engine > Николай Ставицкий > Епоха Володимирів Васильовичів триває

Епоха Володимирів Васильовичів триває

Епоха Володимирів Васильовичів триває

Після того, як посаду мера Херсона залишив Володимир Васильович Перший, херсонці побачили світло в кінці тунелю. Але, як бачимо не довго грала музика.

Херсонський міський голова Володимир Васильович Другий, підписав розпорядження про втрату чинності свого ж розпорядження щодо призупинення рішення виконкому про підвищення тарифів від 25.07.2014 року!
Таким чином народжений на Майдані мер узаконив підняття вартості проїзду в міському маршрутному транспорті до 3 гривень.

Усі попередні гучні заяви діючого міського голови про наведення порядку в галузі пасажироперевезення, про те, що таке підняття ціни є необґрунтованим та неправомірним, виявились просто «пшиком», та дешевим піаром від нової команди зі старими обличчями епохи «Фьодрча».

Дуже цікаве питання, кому саме потрібне підняття тарифів, адже ж одночасно після такого ганебного рішення, було піднято в два рази план пасажироперевізникам.

Так, виходить що надприбутки за рахунок херсонців, заробляє та сила, яка тримає в заручниках ціле місто своїми тіньовими схемами та цинічним використанням адміністративного ресурсу.

Змінилась влада в країні, відбулась революція. Вся країна кричить про люстрацію. А в Херсоні, як в тихому омуті, де чорти водяться, й надалі триває епоха Володимирів Васильовичів. скачать dle 10.5 отдых на озере ЯровоеВернуться назад