Херсон °CЭффективное управление - это здравый смысл

12.03.2015 Чт 17:11  


Управління має починатися з чіткого розуміння цілі. Ми маємо бачити конкретний результат, вже на початку дії. Не має цілі – не має управління.

Говорячи про управління чи в Україні, чи в Херсоні, ролі не грає, ми маємо розібратися, а яку систему управління має Україна і чи є вона ефективною в даний період часу.

В Україні ми маємо модель Радянської централізованої системи управління. Така система, була відносно ефективна, в умовах однопартійності, та абсолютного переважання державної власності.

Зараз же частка державної власності в Україні, приблизно 5%, та жодна з політичних партій не має монополії на владу. Це говорить, про те, що система управління в Україні є повністю не ефективна і без результативна.Виходячи з не ефективності управління, ми отримуємо постійні проблеми в нераціональному розподілі повноважень між гілками влади, та постійні конфлікти та не порозуміння між обласними, районними та місцевими органами влади.

При не ефективному управлінні ми не можемо розібратися у кого влада, у кого повноваження, а у кого відповідальність. І це приводить до хаосу, котрий ми з Вами, зараз бачимо і відчуваємо.

Розуміння цього питання, дасть нам можливість перестати боротися з наслідками, а почати передбачувати проблематику. Передбачувати, означає управляти скачать dle 10.5 отдых на озере Яровое

0 комментариев

Авторизуйтесь, чтобы оставить комментарий.