Частину коштів організатори перерахують на потреби ЗСУ. У Херсоні відбулась виставка-ярмарок майстрів правобережжя

За інформацією: Суспільне Херсон.

Люди прийшли на виставку-ярмарок, Херсон, 15 серпня 2024 року. Суспільне Херсон

Вікторія Хутковська презентує сувеніри — розмальовані мушлі від устриць. Говорить, повернутись до творчості змогла після звільнення Херсона.

"Вони є двох видів, є з декупажем, коли серветка приклеюється на мушельку, а всі інші розписані мною вручну. Така нагода класна, що я кілька нових зробила і вирішила показати людям. Хочу подивитися, чи хтось такі сувеніри буде купляти, чи вони подобаються. Але я бачу, що подобається, бо в більшості вже нема, вже розкупили", — говорить вона.

Люди прийшли на виставку-ярмарок, Херсон, 15 серпня 2024 року. Суспільне Херсон

Заступник директора обласного палацу молоді та студентів Ігор Малінський розповідає, творчістю захопився із початком повномасштабного вторгнення, коли не зміг продовжувати хореографічну роботу у дитячому танцювальному колективі "Червона калина".

"Ось є Індіанка, тут є хутро в неї. Є центральна Україна дівчинка. Є Албанія така в нас цікава дівчинка — це звичайні тарілки. За допомогою акрилових фарб, а також об'ємних елементів різних. Тут в мене є і проволока, є і хутро, на деяких, бачите, є і червона папуга. Цю серію, я її назвав "Жінки народів світу". Це різні жінки. Я сам незвичний, я хореограф. І я якраз ставив танці народів світу. Тому мені цікаво, де є якесь яскраве вбрання народне, щось таке, якась родзинка", — каже чоловік.

Тарілки, представлені на виставку-ярмарку, Херсон, 15 серпня 2024 року. Суспільне Херсон

Виставку-ярмарок присвятили Дню Незалежності України, говорить головний спеціаліст Департаменту реалізації гуманітарної політики Херсонської обласної військової адміністрації Андрій Ярьоменко. До участі запросили майстрів із Херсона та сусідніх населених пунктів правобережжя.

"Ми хотіли, щоб вони поспілкувалися, щоб вони показали все те, що вони роблять з душею, роблять в місті, яке обстрілюють і вдень, і вночі. В нас зараз багато проєктів. Один із них — це культурна ініціатива "Мистецький шлях". І завдяки цьому проєкту ми хочемо показати людям в деокупованих громадах, що попри війну, ми продовжуємо, культура продовжує жити, працювати", — розповів Андрій Ярьоменко.

Свої вироби на ярмарок передали майстри, які виїхали з Херсона, говорить Андрій Ярьоменко.

"Кожен наш захід зараз несе благодійну мету — ми збираємо кошти на потреби Збройних сил України. Сьогоднішній ярмарок також ми будемо просити усіх майстрів і майстринь, які сьогодні присутні, або щось нам дати для подальшого продажу, або за можливістю задонатити", — каже чоловік.

Новости Херсона