За інформацією: Суспільне Херсон.
Мітинг у Херсоні проти російської окупації, березень 2022 року. Фото: надав Олександр Геращенко
Олександр каже, чинити опір та протидіяти окупації у Херсоні його надихнула дружина.
"4 березня десь пішов, до цього я вже дістав свою дружину емоціями. Тобто ми не розуміємо, що робити, а емоцій багато. І вона мені видала такий жіночий ультиматум: "Що ти обурюєшся біля телевізора? Йди та роби щось!", — каже чоловік.
Олександр Геращенко (зліва у червоній куртці в окулярах) на мирному мітингу проти окупації, березень 2022 року. Фото: надав Олександр Геращенко
У той день, каже Олександр Геращенко, російські військові привезли на площу Свободи гуманітарну допомогу.
"Ті почали кликати людей — підходьте, ми вам роздаємо продукти. І тут прийшла ідея, що треба скликати тих, хто проходить вулицею, почати якось протистояти. І я почав зупиняти хлопців, казати, що не можемо ж ми мовчати! В мене є прапори, кажу, покажімо їм, що ми Україна, і хлопці підтримали", — говорить він.