До псевдовиборів окупаційна влада Херсонщини випустила нову пропагандистську газету

За інформацією: Суспільне Херсон.

Другий випуск пропагандистської газети. Фото: окупаційне ЗМІ Адмнистрация Херсонской области/Telegram

Так звана "влада" на окупованих територіях Херсонської області створила різні місцеві медіа, які прославляють окупацію. Такою газетою стала "Право на вибір", яку почали тиражувати на лівобережжі області.

Про це повідомив Центр національного спротиву.

Російські окупанти продовжують імітувати налагодження життя на захоплених регіонах й створювати там пропагандистські мовники. Новою такою газетою стала "Право на вибір", яку росіяни почали тиражувати на ТОТ Херсонщини. Видають газету безплатно. Її редагує місцева "виборча комісія".

Експерти ЦНС вважають, що російські окупанти намагаються створити на ТОТ псевдодержавні інституції по типу: адміністрації, поліції, судів та медіа. 

"Оскільки більшість місцевих жителів лишило регіон, то окупанти змушені завозити своїх робітників, які вже створюють нібито місцеві структури. Зокрема, така ситуація спостерігається в медіа" — йдеться в повідомленні.

Раніше в ЦНС повідомили, російські окупанти розвивають мережу клубів "воїн", до яких набирають підлітків з тимчасово окупованих територій. Один з таких клубів планують відкрити на ТОТ Херсонщини.

Новости Херсона