
Прибережні населені пункти Херсонщини залишаються під постійними російськими обстрілами, тож евакуаційні заходи в громадах тривають.
Як повідомив 15 лютого начальник Бериславської МВА Олександр Алчієв, завдяки працівникам Бериславського РВП та військовим, вдалося евакуювати 5 жителів Берислава – двох чоловіків та трьох жінок.
Також відбулася евакуація 2 людей з Золотої Балки. Чоловік та жінка постраждали внаслідок удару по будинку. Евакуацію здійснювали працівники поліції.
Внаслідок обстрілу був зруйнований один із будинків. В ньому саме перебували 72-річні чоловік і жінка. Вони дивом вижили, однак потребували термінової допомоги лікарів, – прокоментували у поліції Херсонської області.
Того дня лише зранку по селу окупанти 11 разів вдарили з артилерії та здійснили 5 скидів із БпЛА.
Правоохоронці евакуйовували постраждалих під загрозою ударів артилерії та дронових атак.
На місці на імпровізованих ношах поліцейські перенесли пораненого чоловіка до броньованого автомобіля – самотужки той іти вже не міг. Жінка пересувалася з підтримкою правоохоронців, проте погано орієнтувалася в просторі, – зазначили у поліції.
Нагадаємо, що у Херсонській громаді пропонують розширити зону обов’язкової евакуації родин з дітьми через посилення російських обстрілів. Йдеться про декілька вулиць у Херсона, а також у Приозерному та Комишанах.
Крім того, 10 лютого парламент ухвалив закон, який надає право примусово евакуювати дітей із зони бойових дій без згоди їхніх батьків і передавати органам опіки.
Ілюстративне фото: Єва Миронова/omore.city
Джерело – Гривна
khersonline20251
