Фотоконкурс «Україна — це ти» від державного аграрно-економічного університету Херсона: хто взяв участь та хто переміг

За інформацією: Суспільне Херсон.

Перше місце у фотоконкурсі посіла робота Нікіти Петрова, лютий 2024 року. Фото: надав Роман Базака

Студенти Херсонського державного аграрно-економічного університету та випускники шкіл Кропивницького підбили підсумки фотоконкурсу "Україна — це ти".

Про це Суспільному повідомила перша проректорка ХДАЕУ Вікторія Грановська.

Також доцент кафедри менеджменту ХДАЕУ, маркетингу та ІТ, кандидат наук із соціальних комунікацій Роман Базака розповів, що херсонський виш підтримав ініціативу Кіровоградського обласного центру туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді щодо обласного етапу фотовиставки до дня Соборності України №Україна — це ми!".

Студенти активно відгукнулися, почали надсилати свої світлини, ділитися враженнями та розповідати історії пов’язані зі світлинами, розповів Роман Базака. Тому в університеті вирішили зробити окремий захід, щоб дати студентам можливість зустрітися в реальному житті, поспілкуватися.

"Продовжили дати конкурсу, оголосили додатковий набір робіт, зокрема для місцевих шкіл. У результаті надійшло понад 200 робіт. Всі роботи ми роздрукували та розмістили в експозиції в обласній універсальній науковій бібліотеці ім. Д.Чижевського у Кропивницькому. Локацію робили силами кафедр менеджменту, маркетингу та ІТ та кафедри готельно-ресторанної справи", — розповів Роман Базака.

Перше місце у фотоконкурсі посіла робота Нікіти Петрова, лютий 2024 року. Фото: надав Роман Базака

За словами організатора, вирішили нагородити авторів тих світлин, які найбільше сподобаються відвідувачам виставки, тому пронумерували усі фото та створили гугл-форму для голосування, де розмістили коротку інформацію про автора та можливість проголосувати за три роботи, які сподобаються найбільше. Призи за перше, друге та третє місця — це приємні та корисні для навчання, особливо в онлайн-форматі, подарунки: кільцева лампа для блогерів, флешпам'ять та настільний штатив для телефона, каже Роман.

На урочисту виставку 7 лютого запросили студентів та учнів шкіл Кропивницького, а також усіх охочих.

Перше місце у фотоконкурсі посіла робота Нікіти Петрова, лютий 2024 року. Фото: надав Роман Базака

"У перший день відвідали виставку близько ста молодих людей. Для того, щоб гостям було цікавіше перебувати на виставці, ми підготували для них інтерактиви, зокрема квест На світлинах були заховані емблеми спеціальностей економічного факультету. Хто з гостей знайде найбільше прихованих зображень за найкоротший час, отримає подарунок: це кепки із символікою університету, магнітики та солодощі. Також оголосили конкурс за найкращу публікацію про захід, за це теж буде приємний та корисний для навчання подарунок", — говорить Роман Базака.

Переможець фотоконкурсу — Нікіта Петров, лютий 2024 року. Фото: надав Роман Базака

Серед авторів світлин під час підготовки до обласного етапу Всеукраїнської фотовиставки "Україна – це ми!" були студенти ХДАЕУ, які наразі розкидані у Кропивницькому, Херсоні, Одесі та інших містах країни. Надходили роботи й від студентів, які наразі перебувають в окупації. Оскільки захід ХДАЕУ був окремий від всеукраїнського, назву змінили на "Україна – це ти!". До кола авторів долучилися учні шкіл Херсонщини, Миколаївщини, Кіровоградщини.

За словами організатора, особливо зворушливі були світлини, надіслані дітьми, які перебувають в окупації. Діти просили у цілях безпеки не підписувати їх справжніми іменами. Одна зі світлин мала назву "Будівля, якої вже немає", і на ній дійсно зафіксована будівля, яку вже знищено у Каховці.

Новости Херсона