Херсонець Андрій Драпкін став чемпіоном на змаганнях України з параплавання

За інформацією: Суспільне Херсон.

Херсонський спортсмен Андрій Драпкін на змаганнях України з параплавання. Херсонська ОВА/Telegram

Херсонський спортсмен Андрій Драпкін здобув одну золоту та три срібні медалі на змаганнях України з параплавання серед спортсменів з ураженнями опорно-рухового апарату, порушеннями зору та вадами розумово-фізичного розвитку.

Про це у Telegram повідомила Херсонська обласна військова адміністрація.

Чемпіонат відбувся у Полтаві між спортсменами із різних областей України, йдеться у дописі.

Вихованець Херсонського регіонального центру "Інваспорт" Андрій Драпкін став чемпіоном у плаванні на дистанцію 50 метрів вільним стилем, а також здобув три срібні медалі на дистанціях 100 метрів вільним стилем та брасом і 50 метрів — брасом, повідомили в ОВА.

Раніше Херсонська ОВА повідомляла, що херсонська спортсменка Таїсія Гега здобула срібну медаль на міжнародному турнірі з боротьби, який відбувся у Болгарії.