Херсон °C182 округ: На користь кандидата Одарченко Олег Ляшко нікого не знімав!

22.10.2014 Ср 23:47  


182 округ: На користь кандидата Одарченко Олег Ляшко нікого не знімав!Наближається дата чергових виборів в країні. В той час, коли кращі сини України захищають святу українську землю від російської орди, в тилу, різноманітні політичні «пережитки» намагаються будь – якою ціною прорватися до влади через мажоритарну систему виборів, щоби безкарно й надалі продовжувати паразитувати на тілі знекровленого українського народу.

Днями в Херсонських ЗМІ та на місцевому радіо стала ширитись інформація про те, що лідер Радикальної Партії Олега Ляшка, Олег Ляшко, нібито зняв в 182 виборчому окрузі кандидата від Радикальної Партії Петра Шелеста, на користь кандидата в народні депутати Юрія Одарченко. Російськомовна газета «Вєчєрній Херсон» є прямим тому підтвердженням.

Чого можна очікувати в разі проходження в парламент від людини, яка не цурається нічим, аби надурити свого виборця, щоби той віддав за неї свій безцінний голос!?

Петро Шелест, та я особисто неоднарозово намагались додзвонитись до пана Одарченко протягом дня на його мобільний телефон, аби почути пояснення стосовно такої ганебної ситуації. Але ж усі спроби виявились марними. Слухавку так ніхто і не підняв.

Для відновлення справедливості, я вимушений довести до громади, що Олег Ляшко не знімав Петра Шелеста в 182 виборчому окрузі на користь Ю. Одарченка.

Вся інформація, розповсюджена в ЗМІ стосовно цієї ситуації, є відверта неправда, розрахована на маніпуляцію свідомості виборців, які повинні віддати свій голос за нібито «сильного» кандита, якого нібито підтримав Олег Ляшко.

Вимагаємо від Ю. Одарченко спростування вище наданої неправдивої інформації через ЗМІ в найкоротші терміни. скачать dle 10.5 отдых на озере Яровое

0 комментариев

Авторизуйтесь, чтобы оставить комментарий.