Київ під атакою ворожих дронів: у районах пожежі, є постраждалі

Київ під атакою ворожих дронів: у районах пожежі, є постраждалі.

Про це повідомляє Укрінформ з посиланням на Телеграм-канал очільника КМВА Тимура Ткаченка та мера Києва Віталія Кличка у Телеграмі.

03:28. Віталій Кличко, Телеграм: У столиці знову працює ППО. Київ під масованою атакою!

03:02. Віталій Кличко, Телеграм: Уже 10 постраждалих у столиці. Двох із них медики госпіталізували. Шістьом надали допомогу на місці. А двох наразі оглядають у Шевченківському районі.

02:45, Віталій Кличко, Телеграм: У Шевченківському районі медики оглядають одного постраждалого. Там повибивало вікна в житловому будинку, пожежі немає, в дворі будинку виявили уламки збитого БпЛА.

02:28. Віталій Кличко, Телеграм: Виклик медиків у Шевченківський район. Бригада прямує на місце.

02:24. Віталій Кличко, Телеграм: Ще одна постраждала звернулася до медиків у Деснянському районі. Її госпіталізували. Наразі в столиці постраждали семеро людей. Шести з них медики надали допомогу на місці.

02:14. Тимур Ткаченко, Телеграм: Уточнення: у Дніпровському районі внаслідок атаки постраждала молода жінка. Попередньо — перелом ноги. Медики надають їй допомогу.

02:13. Віталій Кличко, Телеграм: "У Дніпровському районі є руйнувавання приватного будинку, без пожежі. Медики наразі оглядають одну постраждалу. Також одному постраждалому надали допомогу на місці в Деснянському районі столиці".

02:10. Віталій Кличко, Телеграм: "Медики надали допомогу на місці чотирьом постраждалим у студентському гуртожитку в Голосіївському районі. В приміщення потрапив уламок БпЛА. Горіло зовнішнє оздоблення однієї зі стін будівлі".

02:09. Тимур Ткаченко, Телеграм: "У Дніпровському районі частина ворожого БпЛА впала на приватний житловий будинок. Попередньо без постраждалих".

 

Не покидайте укриттів!

Джерело

Новости Херсона