Лідерка венесуельської опозиції зробила свою першу офіційну заяву

Лауреатка Нобелівської премії миру, лідерка венесуельської опозиції Марія Коріна Мачадо зробила свою першу офіційну заяву після ударів США по Венесуелі.

Як передає Укрінформ, про це повідомляє агенція Reuters.

Мачадо заявила, що її колега по опозиції Едмундо Гонсалес має обійняти посаду президента Венесуели.

США, інші члени опозиції та міжнародні спостерігачі стверджують, що Гонсалес переміг на виборах президента, які відбулися у Венесуелі 2024 року.

Мачадо також заявила, що Ніколаса Мадуро було усунено від влади після відмови від переговорів щодо виходу з кризи, та додала, що опозиція відновить порядок у країні, а також звільнить політичних в'язнів.

"Венесуельці, час свободи настав!" — підсумувала вона.

Як повідомляв Укрінформ, у столиці Венесуели Каракасі вранці у суботу пролунали вибухи, деякі райони міста знеструмлені.

Президент США Дональд Трамп заявив, що Сполучені Штати завдали "широкомасштабного удару" по Венесуелі, Ніколас Мадуро та його дружина "затримані і вивезені з країни".

Фото: АА

Джерело

Новости Херсона