Музикант із Генічеської громади здобув нагороду Міжнародного конкурсу саксофоністів

Саксофоніст із Генічеської громади на Херсонщині Сінезій Горбовський виборов нагороду на Міжнародному конкурсі саксофоністів у польському Вроцлаві.

Про це повідомили у Генічеській міській військовій адміністрації.

Конкурс відбувся в межах Європейського форуму саксофоністів. Форум організувала Асоціація польських музичних митців разом із Музичною академією імені Кароля Ліпінського. За результатами конкурсу у III категорії Сінезій виборов друге місце. 

«Музика Сінезія — це доказ того, що український талант не має кордонів і звучить упевнено на світових сценах», — додали в МВА.

Фото: Генічеська МВА

  • До Всесвітнього дня дитини Президент України Володимир Зеленський відзначив двох жителів Херсонщини державними нагородами, вони отримали відзнаку «Майбутнє України». Зокрема й Сінезія Горбовського, учня Київського державного музичного ліцею імені Миколи Лисенка. 

Джерело – Вгору

khersonline20251

Джерело

Новости Херсона