1 квітня 2025 року на війні загинув військовослужбовець з Херсона Микола Криворученко.
Про це Суспільному розповіла його дружина Дар’я.
За її словами, чоловік приєднався до Сил оборони у квітні 2024 року. Його захопленням були автомобілі. Він займався ними навіть під час війни. Служив у 13 бригаді «Хартія» Національної гвардії України. Життя захисника обірвалось на Харківському напрямку внаслідок атаки російського FPV-дрона.
Микола Криворученко навчався у Херсонському гідрометтехнікумі, повідомила у Facebook директорка закладу Світлана Кіріяк.
«Гідролог, староста групи, відповідальний, активний і дуже позитивний, навіки молодий. Клята війна забирає кращих. Пам’ятаємо, сумуємо», — написала вона у дописі.
Миколі було 34 роки. Його поховають у Херсоні в секторі для полеглих захисників, повідомила Дар’я.
«Він моя найближча людина, мій друг, мій чоловік, частина мене. У квітні має народитися наш другий синочок, якого він вже не побачить», — сказала жінка.
Раніше Каховська міська територіальна громада повідомляла, що 5 квітня у Львові попрощаються з військовослужбовцем з Херсонщини Станіславом Черновим.
Суспільне Херсон А_Степовой