На Херсонщині російські війська атакували вантажівки, які везли гуманітарну допомогу

Зранку 14 жовтня у Білозерській громаді Херсонщини російські військові дронами та артилерією атакували 4 вантажівки УКГС ООН.  

Про це повідомив начальник Херсонської ОВА Олександр Прокудін.

«Чотири білі автівки з маркуванням – не військова техніка, а машини, які везли допомогу людям», – наголосив він.

Зазначається, що одне авто згоріло, інше  пошкоджене. За даними Олександра Прокудіна, постраждалих немає.

Міністр закордонних справ України Андрій Сибіга повідомив, що вантажівки доставляли харчі та «життєво необхідну допомогу». Вони були позначені емблемами ООН.

«Ще одне жорстоке порушення міжнародного права, яке демонструє повну зневагу Росії до життя цивільних і до її міжнародних зобов’язань», – зазначив він.

Міністр закликав держави-члени ООН засудити атаку на гуманітарних працівників та посилити тиск на РФ.

admin_new_2025

Джерело

Новости Херсона