Непрямі переговори про припинення вогню між Ізраїлем та ХАМАСом завершилися безрезультатно — Reuters

Перша сесія непрямих переговорів про припинення вогню між ХАМАСом та Ізраїлем у Катарі завершилася безрезультатно через обмеження мандату ізраїльської делегації для досягнення угоди..

Про це повідомляє Reuters із посиланням на власні палестинські джерела, передає Укрінформ.

«Після першої сесії непрямих переговорів у Досі ізраїльська делегація не має достатніх повноважень… для досягнення угоди з ХАМАСом, оскільки вона не має реальних повноважень», – повідомили джерела Reuters.

Переговори відновилися в неділю, напередодні третього візиту прем'єр-міністра Ізраїлю Біньяміна Нетаньягу до Білого дому, очолюваного президентом США Дональдом Трампом.

Повідомляється, що Нетаньягу заявив перед своїм від'їздом до Вашингтона, що ізраїльські переговірники, які беруть участь у переговорах про припинення вогню, мають чіткі інструкції щодо досягнення угоди про припинення вогню на умовах, які Ізраїль прийняв.

Вважається, що близько 20 заручників, що залишилися у ХАМАС, все ще живі після того, як 7 жовтня 2023 року, коли бойовики угруповання напали на південь Ізраїлю, убивши близько 1200 людей та захопивши 251 заручника, пише видання.

Як повідомляв Укрінформ, 5 липня ХАМАС заявив про готовність негайно розпочати переговори щодо пропозиції про припинення вогню з Ізраїлем у секторі Гази.

6 липня в Доху прибула делегація Ізраїлю до якої входили: представник уряду з питань заручників Гал Хірш, політичний радник Нетаньягу Офір Фальк, заступник начальника служби безпеки «Шин-Бет» і високопоставлений співробітник спецслужби «Моссад».

 Фото: Chaim Goldberg/Flash90

Джерело

Новости Херсона