Херсон °CДолжность начальника управления земельных ресурсов вакантна - Одарченко

03.06.2014 Вт 19:21  


Должность начальника управления земельных ресурсов, которую раньше занимал Валерий Лазарев, сейчас вакантна в связи его увольнением.
Должность начальника управления земельных ресурсов вакантна - Одарченко

Об этом на своей странице в Фейсбуке сообщил губернатор области Юрий Одарченко.

Лазареву было поручено решить вопрос "спорной" земли, с которой он не справился. Это стало причиной его увольнения, пишет Одарченко.

"Посада начальника управління земельних ресурсів, яку займав Валерій Лазарев на даний час вакантна. Доля цієї людини дуже показова. Як я сказав ще в березні 2014 року: я не буду звільняти людей через те, яку партію вони підтримують. Кожний має бути оцінений за критеріями професійності, якості роботи і, звичайно, поваги до законів. Всі, хто виявили бажання працювати і не мали очевидного "шлейфу" корупції чи злочинів отримали свій шанс.
Лазареву була надана конкретна вказівка: розібратися із незаконним відведенням 150 га землі навколо мостового переходу, які були призначені для розвитку міста Херсона.

Історія цієї землі проста і зрозуміла: Існує генеральний план міста, відповідно до якого землі навколо мостового переходу призначені саме для побудови нового мікрорайону. Про те ці землі було розподілені на окремі ділянки по 4 га кожна для "ведення сілянського господарства". При цьому з першого ж погляду на план зрозуміло, що ні про яке сілянське господарство мова не йде - ми бачимо нарізку кварталів під майбутнє будівництво. Таким чином ряд людей, наближених до колишнього керівництва, вирішила "присвоїти" собі державне майно та тримати все місто "в заручниках" того, що розширення буде не можливим без викупу цих ділянок за відповідними цінами. Жодного дня нові "фермери" ніякої діяльності не вели, землі (які, до речі, мають дуже низьку сільгосп.якість) заростали бур*яном. Пан Лазарев вказівку розібратися і знайти підстави для повернення землі у власність держави виконати або не зміг, або не захотів, намагався "проштовхнути" розпорядження про свою відпустку, де він і хотів пересидіти "складний" момент.

Теперь він звільнений, а прокуратура подала позови щодо скасування незаконних розпоряджень та повернення цієї землі у державну власність.

Сьогодні стало відомо, що провадження відкрито і вже найближчими днями адміністрація оприлюднить прізвища людей, які вирішили займатися сільським господарством прямо на місці майбутнього житла для херсонців, а також для військовслужбовців, які зараз захищають Україну від агресора". скачать dle 10.5 отдых на озере Яровое

0 комментариев

Авторизуйтесь, чтобы оставить комментарий.