Херсон °CКоманда Сергея Хланя распространяет «черный» пиар

09.08.2014 Сб 17:42  


Команда Сергея Хланя распространяет «черный» пиарІ знову брудні технології від Сергія Хланя і його команди – В.Єрофеєва і Захарченка, які намагаються використовувати брудний піар, як звичайний засіб на виборах.

Безпідставне звинувачення з метою налаштувати журналістську спільноту проти народного депутата Михайла Опанащенка. Саме це - мета публікації, яка з’явилася на сайті ПІК, де йде звинувачення в тому, що на відкритій зустрічі депутата з жителями міста Генічеська були створені перешкоди у роботі журналістів.

Народний депутат Михайло Опанащенко перебував з робочим візитом у м. Генічеську та Генічеському районі. Заплановані заходи в рамках робочого візиту широко анонсувалися для всіх журналістів, відповідні оголошення були розміщені у газетах «Вісник Приазов’я» та «Приазовська правда», а також на місцевих сайтах. Це була відкрита інформація.

Доступ до залу, де проходила зустріч депутата з громадянами, було відкрито всім. Це можуть підтвердити всі журналісти, які були там присутні - це журналісти генічеських газет, сайтів, обласного телеканалу «Скіфія». Жодних перешкод журналістам не було. Навіть попередня акредитація видань не проводилась. Вхід був вільним для всіх представників ЗМІ, без попередньої акредитації. Всі бажаючі заходили, задавали будь-які питання.

На вході до районного будинку культури чорні піар-технологи розповсюджували листівки. Листівку вручили навіть Михайлу Опанащенку. Незважаючи на те, що у листівках був відвертий наклеп на народного депутата, ніхто технологам не заважав їх роздавати. Перед входом до будинку культури були присутні три знімальні групи. Відеозаписи підтверджують, що ні входу до зали, ні роздачі листівок ніхто не заважав.

Звертаємось до громадян та журналістів Генічеського та Каховського районів бути обережними, тому що діють брудні піар-технологи, націлені на внесення в суспільство розколу та дестабілізації ситуації.

Їх рупором є газета «Таврійська правда», яка не сплачує до бюджету жодної копійки , та фінансується особисто С.Хланем . Нагадаємо, що Сергій Хлань перебував у багатьох партіях , починаючі від «Сильної України» Сергія Тигіпка, потім – «Україна- вперед!» Наталії Королевської , в Партії регіонів. А зараз намагається висунутись кандидатом від партії «Солідарність». скачать dle 10.5 отдых на озере Яровое

0 комментариев

Авторизуйтесь, чтобы оставить комментарий.