Херсон °CОдарченко уволил директора департамента образования и науки

14.08.2014 Чт 09:33  


Губернатор Херсонской области Юрий Одарченко уволил директора департамента образования и науки Херсонской областной государственной администрации Влаентина Суха.

Об этом председатель ХОГА написал на своей странице в социальной сети Facebook.

"Мушу визнати – Сух не виправдав ті надії, які я на нього покладав. Видаючи себе за компетентного керівника, що має велику кількість ідей щодо реформування галузі освіти, постраждалого від минулого режиму борця за демократію, він виявився не здатним працювати в умовах оновленої України.

За короткий період своєї роботи Сух «встиг» достатньо проявити себе, щоб я мав всі підстави припинити цей процес
", - написал губернатор.

Одарченко рассказал о том, что Сух начал собственный процесс "люстрации".

"Опинившись на посаді Сух дійсно розпочав процес «люстрації»: звільнив двох вахтерів, двох водіїв та керівника господарської групи (по суті – завгоспа освіти області). На цю відповідальну посаду Сух призначив свого колишнього водія – людини без досвіду подібної роботи.

Разом з новим завгоспом, у той час, коли країні катастрофічно не вистачає коштів на забезпечення військовослужбовців, коли бюджети обмежені і область вишукує кожну гривню на те, щоб забезпечити дітей належними умовами для навчання, Сух вирішує, що найкориснішим для шкіл буде придбати для свого департаменту нову міні-АТС вартістю 40000 гривень. І це при тому, що міні-АТС в будівлі вже є і свій ресурс далеко не вичерпал
а", - пишет Одарченко.

Также губернатор признал, что назначение Суха было ошибкой.

"Чи було помилкою призначати Суха? Так, було. Але ще більшою помилкою було б зараз не визнати своєї неправоти та залишити все як є, захищаючи Суха від критики та намагаючись «прикрити» його промахи. Саме тому я зупинив процес реорганізації та увільнив В.Суха від виконання своїх обов’язків".

Как известно, когда Одарченко решил дать должность Суху, общественность начала протвестовать и критиковать данное решение, однако Одарченко настаивал на том, что Сух - профессионал. скачать dle 10.5 отдых на озере Яровое

0 комментариев

Авторизуйтесь, чтобы оставить комментарий.