Херсон °CВ Херсонской области представили партию «Заступ»

07.10.2014 Вт 17:45  


В Херсонской области представили партию «Заступ»Представники Всеукраїнського об'єднання «Заступ» провели свій регіональний форум у Херсонській області.

Вчора з самого ранку сотні херсонських аграріїв, які з'їхалися для участі у форумі з усієї області, зустрічали лідера партії «Заступ» Віру Ульянченко, яка разом зі своїми однодумцями приїхала на Херсонщину.

Лідери партії «Заступ» поклали квіти до погруддя Тараса Шевченка, вклонилися Великому Кобзарю українського народу і пішли працювати до Херсонського Палацу молоді, де зібралися сотні їх прихильників з усієї Херсонщини

В Херсонской области представили партию «Заступ»


Участь у форумі взяли сільгосптоваровиробники, фермери, голови сільських та селищних рад, представники сільської інтелігенції Херсонської області – люди, які усвідомили, що настав час об'єднуватися для вирішення проблем села як Херсонщини, так і України в цілому.

У своєму зверненні до присутніх Віра Ульянченко наголосила на основних пріоритетах програми партії. Це перш за все мораторій на продаж земель сільськогосподарського призначення - партія «Заступ» має на меті створити законодавство, яке не залишить селянина без землі. І перший закон, який внесе партія на розгляд Верховної Ради буде закон про обіг земель сільськогосподарського призначення. Також, лідер партії акцентувала увагу присутніх на тому, що в програмі партії передбачено захист родючості земель, тобто дотримання сівозміни усіма користувачами землі.

В Херсонской области представили партию «Заступ»


Ще одним пріоритетом в програмі зазначено захист агровиробника. Держава має дати можливість селянину зробити своє господарство вигідним. Має бути закон, який надає статусу і фермерському господарству, і індивідуальному підприємству, і дрібнотоварному господареві. Держава має створити такі умови для селян, щоб вони могли не лише прогодувати свою родину, а і забезпечити якісною та екологічно чистою продукцією усю країну. Партією вже розроблено законопроект про захист виробника, який допоможе створити на селі робочі місця.

«Ми єдина партія, яка йде на вибори з конкретною програмою захисту трудівників українського села, які складають третину населення країни, - впевнено заявила журналістам Віра Ульянченко, - у наших списках немає співаків, футболістів чи журналістів – ми представляємо фермерів, агрономів, сільських голів і сільську інтелігенцію. Це люди, на яких тримається Україна».


скачать dle 10.5 отдых на озере Яровое

0 комментариев

Авторизуйтесь, чтобы оставить комментарий.