Херсон °CХерсонская прокуратура нардепам: Мы работаем

19.01.2015 Пн 09:40  


Херсонская прокуратура заявила, что высказывания народных депутатов о неудовлетворительной работе прокуратуры не соответствует действительности.

Соответствующее заявление опубликовано на сайте прокуратуры в Херсонской области.

"Заявляємо, що вказані повідомлення безпідставні та не містять під собою фактичного обґрунтування.

Зокрема, органами прокуратури Херсонщини направлено до суду обвинувальний акт відносно директора товариства, яке незаконно видобувало пісок у Голопристанському районі. Злочинними діями державі завдано збитків на суму 10 млн грн. У кримінальному провадженні заявлено позов на зазначену суму та накладено арешт на майно обвинуваченого на суму 9,6 млн.грн., окрім цього вилучено 5 одиниць спецтехніки та один вантажний автомобіль. На цей час обвинувальний акт розглядається по суті.

За ефективного процесуального керівництва органів прокуратури області у короткі строки було розслідувано кримінальне провадження за фактом незаконної порубки лісу на території Цюрупинського району. Державі завдано матеріальної шкоди на суму майже 300 тис. грн.

Прокуратурою району у грудні минулого року кримінальне провадження направлено до суду, і на теперішній час триває його розгляд по суті.

Завдяки принциповій позиції прокуратури області зареєстровано та розслідується кримінальне провадження щодо незаконної діяльності одного з товариств з обмеженою відповідальністю по видобуванню піску. На даний час виконано значний обсяг слідчих дій, у тому числі проведено численні допити свідків, проведено ряд тимчасових доступів до речей і документів, обшуків під час яких вилучено техніку за допомогою якої здійснювалось добування піску, призначено низку експертиз та перевірок діяльності підприємства.

Однак прийняття процесуального рішення ускладнюється відмовами суду в наданні дозволу на проведення огляду території родовища, з метою встановлення обсягів добутого піску. Крім цього, судом також відмовлено в накладенні арешту на вилучену техніку.

З огляду на те, що дії судді ускладнюють прийняття законного процесуального рішення у провадженні, прокурором області у січні поточного року до Вищої кваліфікаційної комісії суддів направлено заяву про притягнення його до дисциплінарної відповідальності", - сказано в сообщении.

В то же время, в прокуратуре сообщают, что народные депутаты с заявлениями о совершенных правонарушениях не обращались.

Напомним, что херсонские нардепы Сергей Хлань и Андрей Гордеев подписали требование об увольнении Генпрокурора Виталия Яремы.

К тому же, Андрей Гордеев пояснил мотив своего поступка тем, что херсонская прокуратура некачественно работает. скачать dle 10.5 отдых на озере Яровое

0 комментариев

Авторизуйтесь, чтобы оставить комментарий.