Херсон °CХерсонская «Самопомич» говорит, что стоит на защите интересов граждан

20.03.2015 Пт 17:38  


18-го березня відбулося засідання бюджетної комісії Херсонської міської ради, на якій було розглянуто резолюцію громадських слухань по бюджету, а також ряд звернень ініціативної групи “Об’єднання «САМОПОМІЧ» (керівник Андрій Ткаченко).

«До громадської юридичної приймальні «САМОПОМІЧ» у Херсоні звертаються мешканці з різними проблемами, діляться пропозиціями та виказують невдоволення роботою міської влади. Тому, на бюджетній комісії планується від імені херсонців з’ясувати: чому замість поповнення бюджету за рахунок платних парковок поповнюються чиїсь кишені; чому так неефективно працюють комунальні підприємства та не приносять прибуток до бюджету; як можна виділяти з бюджету кошти Управлінню естетики у розмірі 300 тис. грн., якщо керівник цього управління не може відзвітувати перед громадою за використання бюджетних коштів минулого року; що відбувається з фінансуванням газети «Херсонський вісник»; та ситуацію в зоокутку в Гідропарку, де ведеться незаконне будівництво, зникають та гинуть тварини»,- так пояснив свою присутність на засіданні комісії Андрій Ткаченко, повідомляє прес-служба об`єднання.

Активіст «Об’єднання «САМОПОМІЧ»-Херсон Георгій Анікін звернув увагу на те, що прибуток від діяльності всіх комунальних підприємств міста у 2014 році склав 40 тис. грн., а на 2015 рік заплановано прибуток у розмірі 50 тис. грн. Такого бути не може. Комунальні підприємства, які постійно отримують мільйонну фінансову підтримку із бюджету, не повинні бути збитковими.

Бюджетна комісія міськради на чолі з Василем Федіним розглянула всі звернення та пропозиції «Об’єднання «САМОПОМІЧ» та внесла рекомендації Херсонському міському голові детально розібратися у всіх проблемах, та довести результати громаді до початку березневої сесії міськради, яка відбудеться 31-го березня. скачать dle 10.5 отдых на озере Яровое

0 комментариев

Авторизуйтесь, чтобы оставить комментарий.