Херсон °CПрокурор под прицелом или кого и почему не устраивает Подубинский?

24.03.2015 Вт 12:56  


«У мене є своя позиція. У прокуратурі я людина не випадкова. Пропрацював 25 років, починаючи від слідчого і до прокурора області… Я виконую вказівки президента України та Генеральної прокуратури, моя діяльність визначається згідно Конституції України..» - із заяви Богдана Подубинського на прес-конференції у стінах прокуратури Херсонської області за участі його заступників та представників ЗМІ.
З початку 2014 року країна стала на новий етап свого розвитку, вектор влади було кардинально змінено і у багатьох з'явилася надія на краще майбутнє. Херсонщина у цьому випадку не стала винятком. Дострокові вибори президента, позачергові вибори до Верховної Ради, заміна керівництва, нові обличчя в органах управління, УМВС, прокуратурі. Прокурорський апарат Херсонської області очолив принциповий, цілеспрямований фахівець Богдан Подубинський. З цього і розпочався новий шлях і робота, та разом з цим розпочалися і нові-старі "проблеми". Була б людина...

На початку поточного року на ім'я Генерального прокурора України надійшов лист-звернення, вірніше скарга під якою стояли підписи народних депутатів України Сергія Хланя, Андрія Гордєєва, Івана Вінника, Олександра Співаковського щодо, цитуємо: «повної бездіяльності та самоусунення від покладених на нього обов'язків прокурора Херсонської області Подубинського Б. В.». Окрім цієї заяви у херсонських засобах масової інформації часто-густо почали з'являтися голослівні заяви про підпали та вирубку лісів, незаконний видобуток піску, рейдерські захвати підприємств, буцімто усі вищеназвані проблеми набули неабиякого розмаху у Таврійському регіоні, а прокуратура "сидить склавши руки". Не обійшлося і без особистих образ з вуст народних обранців на відкритих прес-конференціях. Цькування Подубинського поволі набирало розмахів, тим часом прокурор Херсонської області продовжує спокійно виконувати свою роботу.

Хочу зазначити, що тільки за останні сім місяців, мною було направлено до обласної прокуратури на ім'я Подубинського низку депутатських звернень зі 186-ї виборчої дільниці. Жодне з цих звернень не залишилося поза увагою прокуратури та без належного їх розгляду, ось декілька прикладів:

(Звернення мешканців с. Велика Кардашинка Голопристанського району щодо незаконного видобутку піску поблизу селища.
Прокуратура миттєво відреагувала на нього, провела повну та всебічну перевірку, за результатами якої невідкладно порушила кримінальне провадження за вчинення кримінальних правопорушень, передбачених ч. 5 ст. 191, ч. 1 ст. 358 та ч. 4 ст. 358 КК України. Під час проведення досудового слідства заарештовано техніку, якою незаконно видобувався пісок, проведено судово-економічну експертизу, за висновком якої встановлені завдані державі збитки на суму 10 млн. грн., відразу ж повідомлено про підозру гр. Б. про вчинення злочину. Крім того, прокуратурою невідкладно вжито заходів щодо забезпечення відшкодування збитків державі, а саме на особисте майно гр.Б, у розмірі 10 млн. грн., накладено арешт. 27.11.2014 матеріали кримінального проваджень направлено до суду з обвинувальним актом.)(За втручанням прокуратури області за звернення мешканців с.Велика Кардашинка Голопристанського району щодо незаконної вирубки лісу на території селища та бездіяльність з боку правоохоронних органів та органів прокуратури Голопристанського району, по декільком з раніше порушених кримінальних провадженнях встановлені винні особи та провадження скеровані до суду. Крім того, 2 посадові особи (працівники Голопристанського РВ УМВС звільнено з посад.)

(За зверненням з приводу пожеж у лісах прокуратурою Херсонської області взято на контроль хід проведення по кримінальним провадженням, порушеним за фактами пожеж у лісах. На даний час по одному з кримінальних провадженнях здобуто достатніх доказів та його планується направити до суду з обвинувальним актом.)


(За зверненням голови Геройської сільської ради Голопристанського району з приводу бездіяльності РДА Голопристанського району прокуратурою Херсонської області проведено перевірку, відомості внесені до ЄРДР та по кримінальному провадженню проводиться досудове розслідування. Після втручання прокурати області та виявлених порушень до місцевого бюджету стали надходить відповідні податки.)

Попри це незадоволенні справами прокурора "люди" продовжують вести оголошену інформаційну війну. Неодноразово у зверненнях депутатів заявлялося, що Херсонщина – прикордонна зона і такі дії можуть призвести до підриву авторитету влади та активізації бандитських угруповань у регіоні. Цікаво, які це «такі» дії? Чого такого злочинного проглядається у діях Подубинського на посаді прокурора області? Постійно згадується тема "Антимайдану" проблема про яку не згадує тільки ледачий коли хоче "вірно" звинуватити когось і у чомусь. Та благо, вище керівництво країни на даному етапі досить серйозно ставиться до таких питань і не карає без розбору усіх на кого вказують пальцем.

Про дійсно якісну та професійну роботу прокуратури Херсонської області можна обнародувати і значно подовжити список вище надрукованих матеріалів-звітів, гадаємо що усі мислячі люди розуміють – дані документи мають під собою більш реальну вагу аніж взяті зі стелі справи, які закидають на адресу Богдана Подубинського.

Дуже цікаво, скільки разів і коли "люди", які звинувачують справжнього фахівця своєї справи у непрофесіоналізмі, зверталися до прокурора Херсонської області і з яких питань? Можливо це були якісь дуже особисті власні цілі з користю лишень для себе та ще й не дуже "чисті"? Та це тільки припущення… У депутатів Хланя, Гордєєва та інших є корисні справи за якими їх знають та поважають, але звідки ж тоді стільки незадоволення та відвертої агресії на адресу прокурора? Що за претензії? І чому? Невже правда потрібен кишеньковий прокурор? Постійно нагадуючи про побудову економічно сильної, цілісної, мирної держави, говорячи про єдину ціль, слуги народу ведуть себе, вибачте, гірше звірів.

Нагадаємо незадоволеним депутатам, що в області вони не єдина рушійна сила і у них є колеги які бачать проблему зовсім під іншими кутами і готові на співпрацю та активні дії. Тоді чому "люди", головна справа яких, творити волю народу не можуть зробити елементарного – консолідувати зусилля усіх ланок влади, органів правопорядку - всіх, хто відповідно своїх посадових обов'язків мають захищати інтереси громадян, відповідати за безперебійну роботу підприємств і закладів, зберігати усі природні ресурси країни, області, краю.

…Час іде, Богдан Подубинський продовжує роботу на користь Батьківщини і справи його не лежать під сімома замками. Депутатам в свою чергу нагадаємо, що завжди треба розпочинати з себе. Для початку, прозоро задекларувати свої доходи бути відкритими для людей, а вже далі розбирати проблеми інших. Відкрити очі та поглянути яких змін було досягнуто за час керівництва тієї чи іншої людини, в даному випадку на прикладі Подубинського. Говорити про реальні справи, а не про брудні чутки чи правильніше сказати вигадані абсурдні історії! Щодо нашого краю варто зазначити, що практично у всіх районних центрах відбулися серйозні зміни у лавах співробітників прокуратури та не одну держслужбову особу притягнули до відповідальності за сумнівні справи. Шановні депутати, нажаль, впритул не помічають реальних справ. Замість формування зграї боягузливої опозиції до прокурора, давайте краще разом вирішувати низку дійсно нагальних проблем в області, а надалі по всій Україні. Сподіваємося, що цей рік стане значимим для нашої держави і хто є хто ми дізнаємося вже зовсім скоро.

Але вкрай важливо, що сьогодні ще залишилися люди на державних посадах , як прокурор Богдан Подубинський, для яких слово «закон» та «законність» - не пустий звук. Саме на такі посади й треба ставити людей нових, незаангажованих, що дозволило б уникнути багатьох відпрацьованих корупційних схем!

Наостанок лише зауважимо, що жодна з інформацій наданих щодо порушень прокурором Херсонської області своїх службових обов'язків до цього часу так і не підтвердилася.

Народный депутат Федор Негой, специально для "Херсонских вестей"
скачать dle 10.5 отдых на озере Яровое

0 комментариев

Авторизуйтесь, чтобы оставить комментарий.