Херсон °CО продуктовых махинациях работников отдела образования Каховского горсовета рассказал адвокат Яковенко

07.04.2016 Чт 14:44  


На днях мав досить детальну розмову з колишнім міським головою, Карасевичем О.П., з приводу розтрати у 2014 році посадовими особами відділу освіти Каховської міської ради бюджетних коштів у розмірі 175 363,15 грн.
 
Вказані кошти були безпідставно перераховані начальником відділу освіти приватному підприємцю за фактично не отриманий товар: сир кисломолочний в кількості 2000 кг та масло вершкове в кількості 1168 кг.

Цих продуктів діти так і не дочекались у навчальних закладах… Карасевич О.П., з цього приводу, від імені Каховської міської ради звертався до правоохоронних органів с заявою про злочин і лише завдяки кримінальному переслідуванню керівника відділу освіти кошти майже по завершенню кримінального провадження, через рік, були повернуті до бюджету.

Тож, під час діалогу з колишнім мером виникли питання:
1) Чого дії посадовця по завершенню розслідування прокуратурою були кваліфіковані як службова недбалість за ч.2 ст.367 КК України, де санкція від двох до п’яти років позбавлення волі, а не як завжди у таких випадках за ч.4 ст.191 КК України – розтрата у великих розмірах шляхом зловживання службовою особою своїм службовим становищем, де санкція статті від п’яти до восьми років позбавлення волі?
2) Чого лише зараз прокуратура взагалі вирішила звернутись до суду з клопотанням про закриття цієї кримінальної справи і звільнення Гончара М.В. від кримінальної відповідальності?
3) Чого це вдалось зробити лише з другої спроби, бо Каховський суд спочатку відмовив у задоволенні цього клопотання?
4) І головне, чого під час розгляду цього питання думку потерпілої сторони, Каховської міської ради, навіть ніхто не з’ясовував?
Отже, для розуміння цих питань, було вирішено звернутись до Каховського міськрайонного суду з відповідною заявою, чекаємо на відповідь…
 

 

 

 


Представник Каховської міської ради, адвокат
Сергій Яковенко

скачать dle 10.5 отдых на озере Яровое

0 комментариев

Авторизуйтесь, чтобы оставить комментарий.