Херсон °CХерсонській облраді слід працювати над прозорістю умов для підприємців, – Шумей

17.08.2016 Ср 14:32  


 

«У повноваженнях облради створити прозорі умови для підприємств, що заходять. І тоді мова вже буде йти і про відкрите добування надр, і про створення робочих місць. А потому буде і збільшення надходжень до бюджету…», – розповів в інтерв’ю «ХВ» депутат облради Олександр Шумей (фракція «УКРОП»).
 
Депутат пояснює, що, як правило, бюджети районів та області завжди у більшій мірі формували бюджетники. А обласний тим більше, тому що податок із доходів фізичних осіб, 18 %, іде до обласного бюджету.
 
А тому збільшення цієї суми (ред. – на сьогодні профіцит в обласному бюджеті складає 39 млн) пов’язано із елементарним підвищенням мінімальної заробітної плати, тобто тут не треба будувати ілюзій, що щось таке надзвичайне відбулось, пояснює депутат.
«По показникам, де дійсно обласна рада має резерви наповнення, ще не відбулось стрімких і якісних змін, наприклад, оренда водних об’єктів. Це і є якраз стаття надходжень до обласного бюджету. Чи скажімо використання надр. Це повноваження обласної ради: і якщо вона створює прозорі умови, то заходять підприємства, які добувають надра відкрито, створюючи робочі місця. Опосередковано ми отримуємо збільшення надходжень до обласного бюджету», – розповідає Олександр Шумей.
  
На думку депутата, змінився підхід по «узбережжя» і поступово відбувається процес легалізації робочих місць.
 
«Можливо також відіграє роль дещо новий підхід по узбережжю, коли він направлений на легалізацію робочих місць, а не на перерозподіл земельних ділянок. Якісь окремі спалахи в окремих напрямках дійсно є. Але знову ж таки, це носить сезонний характер, і за результатами року ми вже можемо такого перевиконання не мати», – підсумував депутат обласної ради.    скачать dle 10.5 отдых на озере Яровое

0 комментариев

Авторизуйтесь, чтобы оставить комментарий.