Херсон °CСенсация от помощника нардепа Хланя сорвалась, – Филипчук

19.09.2016 Пн 10:10  


Не так давно ми мали змогу спостерігати красномовні статті Віталія Єрофєєва, помічника народного депутата Сергія Хланя, щодо результатів розгляду у суді обвинувального акту відносно начальника відділу освіти Каховської міської ради Михайла Гончара у кримінальному провадженні по факту незаконного перерахування ним 175 тисяч гривень за продукти харчування, які насправді не були поставлені у заклади освіти. Не менш гострими з цього приводу були і заяви самого Михайла Гончара.
 
В даних матеріалах Єрофєєв і Гончар сенсаційно звинуватили мене у розповсюдженні недостовірної інформації стосовно кримінальних справ відносно останнього. Вони звинуватили мене в тому, що мені потрібен лише скандал і привід для статті, а на ділі М.Гончар «білий і пухнастий», адже суд звільнив його від кримінальної відповідальності, а справу закрито.
 
Тобто, я навмисно роздував проблему, якої не існує, адже суд зробив висновок на користь М.Гончара. Вважаю за потрібне довести до мешканців міста, що 17 серпня Вищий спеціалізований суд України відкрив касаційне провадження за скаргою адвоката міської ради Яковенка С.М. на ухвалу Апеляційного суду Херсонської області про повернення без розгляду його апеляційної скарги на ухвалу Каховського міськрайонного суду, якою було закрито вказане вище кримінальне провадження щодо Гончара М.В. Тобто, Вищий спеціалізований суд на відміну від Каховського і Херсонського, визнав, що наша скарга відповідає вимогам кримінально-процесуального кодексу України, підстав для залишення її без розгляду немає.
Нагадаю, що суддя Каховського міськрайонного суду Ірина Батовріна визнала повноваження адвоката С.Яковенка недостатніми для представництва міської ради, провівши розгляд даної кримінальної справи взагалі без повідомлення міської ради про таке засідання і без її представництва у процесі.
 
Як результат: І.Батовріна закрила кримінальне провадження проти М.Гончара, звільнивши його від кримінальної відповідальності. А Херсонський апеляційний суд взагалі відмовився розглядати дану справу, повернувши скаргу адвоката без розгляду. І тут В.Єрофєєв і М.Гончар зірвались сенсаційними заявами з приводу недолугості Філіпчука.
 
Та, як кажуть: «Поспішиш - людей насмішиш»! Вищий спеціалізований суд визнав нашу правоту і прийняв справу до розгляду. Сподіваємось, що зможемо довести у Києві те, чого не хотіли чути місцеві судді.
 
Тож, сміється той, хто сміється останнім!
Павло Філіпчук,
депутат Херсонської обласної ради

скачать dle 10.5 отдых на озере Яровое

0 комментариев

Авторизуйтесь, чтобы оставить комментарий.