Херсон °CБумбокс у Херсоні: сказати мистецтвом про значущі для суспільства проблеми

24.10.2016 Пн 17:05  


 

Повністю заповнений глядачами ККЗ «Ювілейний», атмосфера єднання та сотні вогників телефонів… Так пройшов концерт успішного українського гурту Бумбокс у Херсоні. Відбулося музичне дійсно 21 жовтня.

 

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ: Mad Heads у Херсоні: від магічних ритмів та пісні Сирени до енергійного рок-н-роллу


Наше місто потрапило у другу частину концертного туру під назвою «Люди», що присвячений виходу максі-синглу із такою ж назвою. До нього увійшли п’ять пісень: «Люди», «Выход», «Злива», «Рок-н-рол» і «Мала». Також цікаво, що сингл було випущено на касетах та дисках.«Звичайно, у мене, як учасника гурту Бумбокс є бумбокс і я можу слухати касети…», – жартує лідер гурту Андрій Хливнюк під час зустрічі із місцевими журналістами і разом із тим відповідає на питання щодо можливості прослухати касетний варіант синглу.

Також Андрій розповів, що наразі гурт грає в новому складі – до Бумбоксу приєднався талановитий піаніст Павло Литвиненко. «Із ним працюється дуже добре. Ти говориш «А», а він вже промовляє «Б». Із цією людиною у мене поменшало роботи», – пояснює Андрій.

Спільну та талановиту роботу музикантів херсонці зустріли дуже привітно: більше двох годин концерту пройшли як одна мить. Окрім свіжих композицій Бумбокс зіграв херсонцям вже знайомі мелодії, чим спричинили справжній шквал позитивних емоцій у всіх присутніх. «ХВ» також не могли втриматись та шаленіли під улюблені пісні. 

Але у ході зустрічі с Андрієм Хливнюком, говорили і про серйозні проблеми у державі, зокрема про актуальну та болісну для музиканта тему – політичних в’язнів Кремля. Відомо, що 10 жовтня Андрій брав участь у дискусії в Палаті громад в Лондоні на тему «Свобода вираження в Україні» в знак солідарності з Олегом Сенцовим та іншими полоненими. «ХВ» запитали, наскільки важливо у Європі про це говорити та чи готові європейці слухати про війну в Україні?  

 

«Говорити та показувати те, що відбувається наразі в Україні – надважливо не тільки на рівні європейському, але й на рівні загальнодержавному. І я вважаю, що це наш обов’язок, як громадян, піднімати на поверхню значущі для суспільства проблеми і серед них жахлива річ – заручники Кремля.

 
Це важливо. Заради цього і на зустріч цій проблемі йдуть дуже різні люди, зокрема й дискусія в Британському парламенті, де я мав честь виступити із цього приводу. І не варто говорити про якусь ширму у європейців… І вистава про в’язнів Кремля, яку підготував Білоруський Вільний Театр, гастролює… чомусь білорусів турбують наші проблеми. Маємо їм за це сказати – дякуємо і зробити так, щоб не тільки їх це турбувало», – пояснює Андрій. 
 

Нагадаємо, що музичний гурт Бумбокс та Білоруський Вільний Театр представили виставу «Burning Doors» / «Палаючі двері», у якій йдеться про історії трьох людей мистецтва, котрі опинилися у в’язниці – активістки Марії Альохіної, художника Петра Павленського та кінорежисера Олега Сенцова. А 12 жовтня відбулась світова онлайн трансляція спектаклю з Манчестера. Згодом виставу мають показати в Італії та Австралії.

У спектаклі «Burning Doors»  барабанщик Бумбокс Олександр Люлякін виступив у ролі композитора. Крім того, у виставі звучить пісня гурту «Наодинці».

Звучала вона й херсонському концертному залі. Слухачі підспівувала й здіймали вогники телефонів угору, створюючи неймовірну атмосферу національного єднання. Одним словом, вечір був неймовірно музичним та крутим.

Крім того, концерт відвідали глава ХОДА Андрій Гордєєв, глава фракції БПП в Херсонській обласній раді Марина Чернишова, а також депутати обласної ради зі своїми супутницями.

Трошки Бумбоксу у нашому відео…


  Слухала та спілкувалась Юлія Соломахіна 
скачать dle 10.5 отдых на озере Яровое

0 комментариев

Авторизуйтесь, чтобы оставить комментарий.