Херсон °CВідставка мера Каховки чи хабарників?

02.12.2016 Пт 11:48  


 

24 листопада на сесії міської ради депутати підтримали мою пропозицію, затвердивши своє звернення до мера Каховки Андрія Дяченко: «Враховуючи існуючий і підтверджений Управлінням захисту економіки в Херсонській області Департаменту захисту економіки Національної поліції України факт вчинення посадовими особами КП "Теплокомуненерго” кримінального правопорушення, а саме отримання неправомірної вигоди - хабаря, ми депутати Каховської міської ради, занепокоєні тим фактом, що зазначені особи не дивлячись на резонанс скоєного злочину, продовжують перебувати на посадах в даному підприємстві, а більш того, очолювати дане комунальне підприємство. Вважаємо, що керівник в особі Перчиця А.І. несе першочергову відповідальність за роботу підприємства та за події, які відбуваються навколо нього.

 
Тому, ми наполягаємо на відстороненні від займаних посад інженера та керівника КП "Теплокомуненерго”, які мають безпосереднє відношення до зазначених подій, на час проведення слідчих дій по факту вчинення кримінального правопорушення за ст. 368 Кримінального Кодексу України співробітниками КП "Теплокомуненерго”.
 
У разі невжиття заходів відповідно до даного звернення, ми, депутати Каховської міської ради, будемо змушені поставити під сумнів Вашу роботу на посаді міського голови нашого міста і прийняти відповідні радикальні рішення».
 
Варто зауважити, що однопартійці Перчиця з БПП не підтримали дане звернення. Натомість міський голова проголосував «за». Тож маємо змогу побачити чи зможе хоча би раз А.Дяченко бути послідовним у своїх голосуваннях і діях. Чи виконає мер вимогу депутатів, щодо відсторонення хабарників від займаних посад на час слідства, чи продовжить покривати беззаконня своїх ставлеників. Отже чекаємо на розвиток подій, адже депутати були налаштовані вкрай серйозно і принципово. Думаю, якщо цього разу А.Дяченко не піде на зустріч депутатському корпусу, то цілком ймовірно, що останні розпочнуть процедуру так званого «імпічменту» - дострокового припинення повноважень міського голови.
Павло Філіпчук,
депутат Херсонської обласної ради

скачать dle 10.5 отдых на озере Яровое

0 комментариев

Авторизуйтесь, чтобы оставить комментарий.