Херсон °CЗа ініціативи «Нашого краю» у Каховці пройшли таборування дітей та юнацтва

21.05.2018 Пн 14:15  


 

Каховська міська організація ПП «Наш край» вважає виховання молоді у дусі патріотизму та любові до України одним із пріоритетних завдань держави та державних і громадських інституцій. Саме тому, за ініціативи керівника та членів Каховської міської організації ПП «Наш край» Володимира Федченка, В’ячеслава Пашинського та Євгенія Позняка, у Сосновому лісі неподалік від міста Каховка з 27 по 30 квітня було проведено таборування дітей та юнацтва - Дитячо-юнацький військово-патріотичний табір «Школа виживання».

Захід запланований для виховання у учнівської молоді міста відчуття патріотизму, гідності, активної громадської позиції та набуття необхідних умінь і навичок для життя в природніх умовах без звичних засобів цивілізації. Крім того учасники таборування здобували навички орієнтування, виживання у природніх умовах з мінімальним набором оснащення туриста, вивчали лісові та польові трави які використовуються у різних цілях, військової підготовки, у тому числі стрільби зі зброї з різних положень.

Учасники АТО Андрій Кудріч та Дмитро Корнієнко провели для учасників таборування тренінги з тактичної медицини, тактики бою розвідувальних груп. На третій день таборування було проведено змагання по проходженню туристичної тропи з ускладненнями та водними переправами загальною довжиною. Всі 7 команд, а всього учасників таборування було 55 юнаків та дівчат, гідно пройшли складну дистанцію.

Першими, а отже переможцями стали діти з військово-патріотичного клубу «Сокіл», другі – команда ЗОШ № 3, треті – команда Каховської гімназії, які і отримали від організаторів цінні подарунки – спальники, каремати інше спортивне спорядження.

 

Основні цілі та завдання таборування організаторами та учасниками виконанні – діти нарешті відірвалися від гаджетів, перебували на свіжому повітрі, спілкувалися між собою, вивчали українські пісні, уважно слухали розповіді учасників АТО Велику допомогу в організації та функціонуванні Школи виживання надали ПРАТ «Чумак» та особисто депутат Каховської районної ради Олександр Бойко, ГО «Учасники АТО «СКІФ», ГО «Військово-патріотичний клуб «Каховка», Каховський відділ ГУ МНС України у Херсонській області.

скачать dle 10.5 отдых на озере Яровое

0 комментариев

Авторизуйтесь, чтобы оставить комментарий.