Херсон °CУченые ХГАУ будут сотрудничать с инженерами Москито Контрол для разработки эффективных антимоскитных средств

10.07.2018 Вт 17:26  


  Компанія «Москіто Контрол» (Mosquito Control Ltd), що є членом асоціації Ukrainian Mosquito Control Association(UMCA), звернулася до фахівців Херсонського державного аграрного університету, щоб детально дослідити проблему поширення москітів за межі їхнього звичайного проживання та розвиток резистентності до антимоскітних засобів.

 

Результатом спільної роботи науковців аграрного університету та інженерів компанії Mosquito Control став якісний продукт, націлений на знищення комарів природним шляхом завдяки використанню CO2 та тепла в якості атрактантів. Нова антимоскітна установка не використовує шкідливих для здоров’я людей речовин та є безпечною для навколишнього середовища.

 

Херсонський державний аграрний університет продовжуватиме досліджувати питання розробки ефективних методів і засобів боротьби з москітами, оскільки це питання є актуальним для всього світу.

 

Херсонський державний аграрний університет - один із провідних закладів вищої освіти на півдні України, який готує фахівців для різних галузей агропромислового комплексу. Співробітниками університету підготовлено 300 патентів та більше 200 авторських свідоцтв на винаходи.

скачать dle 10.5 отдых на озере Яровое

0 комментариев

Авторизуйтесь, чтобы оставить комментарий.