Херсон °CГолова Херсонської ОДА затвердив проєкт будівництва Центру «Н2О» у Новій Каховці

30.01.2020 Чт 16:09  


Проєктну документацію будівництва Центру Олімпійських видів спорту «Н2О Нова Каховка» 28 січня затвердив своїм розпорядженням голова ОДА Юрій Гусєв. Кошторисна вартість будівництва становить 434,7 мільйони гривень.


Загальна кошторисна вартість будівництва в поточних цінах визначена на рівні 434,7 млн. гривень з ПДВ. З них будівельні роботи потягнуть на 278,8 млн. гривень без ПДВ, а придбання меблів та необхідного інвентарю на 56,9 млн. гривень без ПДВ. Проєкт розробило ТОВ «Спортпроєкт», повідомляє Новий день.

На виготовлення проєктної документації водно-спортивного комплексу вже витрачено біля 4 млн. грн з міського та обласного бюджетів. Як стверджує керівництво Нової Каховки, вже отримані всі необхідні технічні умови та висновки експертів.

Проєктна тривалість будівництва «Н2О» становить 3 роки. У 2020 році з Державного фонду регіонального будівництва на це розраховують залучити 60 млн. гривень.  

До речі, кілька років тому керівництво Нової Каховки озвучувало зовсім іншу розрахункову вартість будівництва центру – в межах 200 млн. гривень. Проти спорудження «Н2О» у парковій зоні виступають місцеві активісти. За їх словами, будувати там водно-спортивний комплекс не можна, оскільки ця територія є зоною охоронюваного ландшафту.  скачать dle 10.5 отдых на озере Яровое

0 комментариев

Авторизуйтесь, чтобы оставить комментарий.