Херсон °CХерсонські профспілки вийшли на акцію протесту законопроекту «Про працю»

30.01.2020 Чт 16:38  


Сьогодні, 30 січня 2020 року, у Херсоні біля кінотеатру «Україна» представники профспілкових організацій зібралися на акцію протесту проти нового проєкту закону «Про працю».


Учасники акції стверджують, що Уряд України вніс до Верховної Ради низку законопроєктів, які були прийняті кулуарно, без консультацій з профспілками, без соціального діалогу, передає Перший регіональний.

Крім того, за словами мітингувальників, законопроєкти значно звужують права працівників. Цими законами скасовано кодекс законів про працю, закон про оплату праці, закон про відпустки та багато норм, які регламентували соціальні питання, надавали соціальні права працівникам, які не були передбачені в законопроєкті про працю.

Нагадаємо, урядовий законопроєкт №2708 "Про працю" був зареєстрований у Верховній Раді 28 грудня 2019 року. Проєкт закону передбачає п'ять ключових нововведень: збереження та розширення соціальних прав працівників; збільшення кількості легальних робочих місць; рівні можливості для чоловіків і жінок у сфері праці; підвищення доходів працівників по всій Україні; гармонізація українського законодавства з європейським. 


Чи не найбільше критики проєкт закону про працю отримав з боку профспілок, які не брали участь у його підготовці.

Але профспілки не ліквідують, – запевняє міністр економіки Тимофій Милованов.

Водночас, наполягає урядовець, "робота профспілок має стати ефективнішою, ніж щорічна роздача подарунків до Нового року, видача обмеженої кількості путівок "для обраних" чи організація страйків "під запис явки усіх".

скачать dle 10.5 отдых на озере Яровое

0 комментариев

Авторизуйтесь, чтобы оставить комментарий.