Херсон °CІгор Колихаєв потрапив у рейтинг аграрних депутатів Верховної Ради

07.02.2020 Пт 13:57  


Редакція AgroPolit.com запустила онлайн-рейтинг аграрних депутатів та чиновників, дотичних до законотворчої діяльності та лобізму в АПК. В даному рейтинзі можна побачити закони, законопроєкти та постанови від Верховної Ради IX скликання та їх попередників.


Законодавців розділено на три групи. В першій групі – представники аграрного комітету поточного скликання. Нагадаємо, нинішній аграрний комітет складається з 31 нардепа на чолі з представником парламентської більшості у ВР від «Слуги Народу» Миколою Сольським. За чотири місяці роботи вони розглянули більше 30 аграрних законопроектів, 9 з яких стали законами.
 
До цієї ж групи віднесений нардеп-мажоритарник від 184 округу Ігор Колихаєв. Він є заступником голови Комітету Верховної Ради України з питань аграрної та земельної політики. У вказному рейтингу сказано, що нині він є співавтором законопроекту №2537 "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо захисту та розвитку бджільництва"

В другій групі – депутати Верховної Ради IX скликання, які не входять до складу аграрного комітету, проте стали авторами чи співавторами законопроектів, пов’язаних з АПК.

До третьої групи включені представники аграрного комітету попереднього скликання, які не пройшли до Ради нового скликання.  скачать dle 10.5 отдых на озере Яровое

0 комментариев

Авторизуйтесь, чтобы оставить комментарий.