Херсон °CСуд взяв під варту підозрюваного члена злочинної групи, що діяла на Херсонщині

07.02.2020 Пт 18:44  


Печерський суд Києва взяв під варту на 2 місяці Павла Пилипенка. За даними слідства, він входив до злочинної організації Херсонщини, яка під керівництвом фігуранта справи Гандзюк Ігоря Павловського залякувала людей, підпалювала їхнє майно та займалася масовими заворушеннями.


Про це передає кореспондентка hromadske з зали суду. 

Пилипенко взяли під варту та відвезли до СІЗО СБУ. Адвокат Данило Дробіков у коментарі hromadske зазначив, що подаватиме апеляцію.

Павлу Пилипенку повідомили про підозру 20 січня після спецоперації на Херсонщині. Павлу Пилипенку інкримінують створення злочинної організації, масові заворушення та умисне пошкодження, знищення чужого майна (статті 255, 294, 194 ККУ). Разом з ним підозри оголосили Сергію Торбіну, Сергію Бразі та членам громадського формування з Нової Каховки «Ніхто крім нас». 

У підозрі йдеться про два епізоди 2018 року. За даними слідства, Ігор Павловський хотів помститися громадським активістам «Спілки учасників АТО» Олександру Цегельнику та Юрію Марудову за їхню громадську діяльність в Олешківському районі Херсонської області. Так, у квітні 2018 року Павловський надав усну вказівку Пилипенку та Бразі підпалити їхні автомобілі. Вночі 13 квітня автомобілі підпалили.

Другий епізод стався у травні 2018 року. За даними слідства, Ігор Павловський організував масові заворушення під Олешківською районною радою. Метою було недопущення депутатів 7-го скликання на роботу, щоб вони не змогли проголосувати за висловлення недовіри голові Олешківської районної держадміністрації Олені Кравченко-Скалозуб.

Слідство встановило, що з останньою Ігор Павловський підтримував дружні стосунки. За даними слідства, Павловський надав усну вказівку Торбіну та Пилипенку знайти інших людей для масових заворушень і залякування. Ті у свою чергу залучили членів громадського формування «Ніхто крім нас», зокрема Руслана Агаєва, Максима Карого, Генріха Тарасенка, Максима Горєлого, Миколу Присяжного та інших. Загалом близько 50 осіб. скачать dle 10.5 отдых на озере Яровое

0 комментариев

Авторизуйтесь, чтобы оставить комментарий.