Херсон °CДля мешканців тимчасово окупованої АР Крим працюватиме консультаційна «гаряча лінія»

13.02.2020 Чт 10:59  


В рамках виїзного засідання Комітету з прав людини, деокупації та реінтеграції на КПВВ «Чонгар» був підписаний Меморандум про співпрацю між Міністерством у справах ветеранів, тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб України та Херсонською обласною державною адміністрацією.


Міністерка у справах ветеранів, тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб України Оксана Коляда зазначила, що меморандумом передбачено співпрацю за декількома напрямами: створення дистанційного центру освіти для дітей з тимчасово окупованих територій, будівництво житла для внутрішньо переміщених осіб, а також створення «гарячої лінії» для жителів тимчасово окупованого Криму.

Щодо «гарячої лінії» прокоментував голова облдержадміністрації Юрій Гусєв: «У рамках цього меморандуму ми домовляємося про запуск «гарячої лінії» для консультації людей, які живуть на території тимчасово окупованого Криму. Цей контактний центр з «гарячою лінією» буде працювати й консультувати щодо усіх послуг, які надаються в ЦНАПах та які жителі Криму можуть отримати на території Херсонщини».

Номер безкоштовної «гарячої лінії»: 0(800)50-40-77. 
Номер для дзвінків із-за кордону: +380(552)26-42-34. скачать dle 10.5 отдых на озере Яровое

0 комментариев

Авторизуйтесь, чтобы оставить комментарий.