Херсон °CХерсонський аграрний виш став аграрно-економічним

17.02.2020 Пн 12:22  


Херсонський державний аграрний університет став аграрно-економічним.

 
Відповідний наказ уже підписали в Міністерстві освіти та науки України, передає Голос України.
 
У самому виші наголосили: йдеться не про зміну назви як таку, а про утвердження реальних змін, які відбулися в альма-матер упродовж останніх років. Адже кожен третій студент ХДАЕУ нині опановує якраз економічні спеціальності — їх тут уже дванадцять. І це ще не все. В університеті тепер готують також і фахівців з публічного управління й адміністрування — менеджерів нового типу, котрі володіють англійською, можуть допомогти з підготовкою грантової програми (в тому числі міжнародної), гарно орієнтуються в нагальних проблемах громад та способах їх розв’язання.  
 
"Наш університет давно "виріс" із суто аграрного вищого навчального закладу, який випускав агрономів", — підсумовує ректор ХДАЕУ, професор Юрій Кирилов.

Довгострокова стратегія вишу така: щоб гідно конкурувати на ринку праці, треба  готувати саме тих фахівців, на яких нині та в перспективі буде стійкий попит з боку роботодавців. І то не декларація, а буденність навчального процесу. Приміром, з-поміж випускників ХДАЕУ минулого року понад вісімдесят відсотків одразу запросили на роботу. А саме для молодих фахівців з економіки з працевлаштуванням не було жодних проблем у дев'яноста відсотків! Для депресивного регіону це дуже високий показник. скачать dle 10.5 отдых на озере Яровое

0 комментариев

Авторизуйтесь, чтобы оставить комментарий.