Херсон °CХерсонців закликають не провокувати пожежі в екосистемах і спостерігати за береговою лінією

17.02.2020 Пн 12:58  


Упродовж 2019 року пожежно-рятувальними підрозділами здійснено виїзди на гасіння 184 пожеж в екосистемі Херсонської області, з них 78 пожеж в очеретяних заростях.

 
Особливу небезпеку становлять пожежі на відкритих територіях Херсонського обласного управління лісового та мисливського господарства, Адміністрації Національного природного парку «Нижньодніпровський» — повідомляє прес-служба Херсонської ОДА.

Херсонська облдержадміністрація, ГУ ДСНС України в області, Херсонське обласне управління лісового та мисливського господарства, Адміністрація Національного природного парку «Нижньодніпровський» закликають мешканців багатоповерхових будинків, керівників установ та організацій, адміністративні будівлі яких розташовані вздовж р. Дніпро, поблизу озер, островів, сирих луків (заплав) організувати візуальне спостереження за береговою лінією.
 
"З метою попередження виникнення пожеж в пожежонебезпечний весняно-літній період в природних екосистемах, приватному житловому секторі та дачних кооперативах громадяни мають не провокувати виникнення пожеж та дотримуватися елементарних правил відпочинку в природних екосистемах" — йдеться у зверненні.

У всіх випадках виникнення пожежі очеретяних заростей закликають негайно повідомляти до:
—  Пожежно-рятувального підрозділу за телефоном «101»;
— Цілодобового диспетчерського пункту Департаменту з питань цивільного захисту та оборонної роботи обласної державної адміністрації за телефоном (0552) 42- 01- 95);
— Центральної диспетчерської служби «1580» Херсонської міської ради;
— Головного управління Національної поліції в області за телефоном «102». скачать dle 10.5 отдых на озере Яровое

0 комментариев

Авторизуйтесь, чтобы оставить комментарий.