Херсон °CМайже 140 херсонців виїхали на постійне проживання за кордон у 2019 році

17.02.2020 Пн 23:04  


Минулого року до Управління Державної міграційної служби в Херсонській області надійшов 201 матеріал на оформлення дозволу виїзду за кордон на постійне проживання. 139 жителям Херсонщини оформили дозвіл, інші справи ще знаходяться у впровадженні.


Переважна кількість громадян (понад 90 осіб) планували виїзд в США. Також в херсонці надають пріоритет при виїзді на проживання — Німеччині, Литві, Білорусі, Польщі, Росії та Ізраїлю.

Жителі області не лише виїжджають, а й повертаються на Батьківщину. Так, у 2019 році міграційною службою області було прийнято 67 матеріалів на повернення в Україну —  62 херсонця документовано, 5 справ ще знаходяться на розгляді.

Довідка: у разі планування переїзду на постійне місце проживання в іншу країну вам необхідно звернутись до міграційної служби за місцем проживання для оформлення необхідних документів.
 
Заява на виїзд на ПМП подається особисто, її розгляд здійснюється протягом трьох місяців з дня її подання. Вартість послуг — 195,31 гривень. Бажаючим слід врахувати, що існують випадки коли у виїзді на ПМП в іншу державу може бути відмовлено, такі категорії громадян визначаються Законом України «Про порядок виїзду з України та в'їзду в Україну громадян України».
скачать dle 10.5 отдых на озере Яровое

0 комментариев

Авторизуйтесь, чтобы оставить комментарий.